طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
شرکت طراحی آکسون
گروه طراحی صنعتی اکسیر
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
فرمی نیک
پرینت سه بعدی فیلانو
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

هزار مدل وسایل های متنوع، وسایل خانه، وسایل تزئینی
1000 Product Designs Eric Chan Ecco
کتاب الکترونیک با موضوع ابزار و لوازم خانگی، وسایل تزئینی و ابزار مورد استفاده روزمره می باشید، این تصاویر با فرمت PDF ذخیره شده و با کیفیت بالایی بر روی سایت قرار گرفته شده است.

1151 کلیک
persiangfx.com
اسباب بازی و صنایع دستی
Toy & Craft
اسباب بازی های این کتاب را آقای سونگ هوگزیان فقط از برگ نخل ساخته است. آنها مانند اسباب بازی هایی که هر کس می تواند در مغازه ها بیابد نیستند) به خصوص که امروزه بیشتر اسباب بازیها گران قیمت می باشند. (بنابراین هر کسی که به این نوع برگ دسترسی داشته باشد می تواند این نوع از اسباب بازی ها را بسازد، حتی اگر شما به برگ نخل که او استفاده کرده است دسترسی ندارید، می توانید ماده ای مشابه را جایگزین کنید.

1553 کلیک
design.hnu.edu.cn
تکامل اشیاء مفید
The Evolution of Useful Things
کتاب تکامل اشیاء مفید نگاهی میکروسکوپیک بر مصنوعاتی می اندازد که بیشتر ما بر آن ها تکیه می کنیم اما به ندرت درباره آن ها می اندیشیم.

1056 کلیک
booktolearn.com
اسرار طراحی؛ کشف 50 پروژه واقعی طراحی محصولات
Design Secrets: Products 50 Real-Life Projects Uncovered
سری کتاب‌های اسرار طراحی خوانندگان خود را وارد روند طراحی خلاقانه می‌کند، بر خلاف بسیاری از کتاب‌های طراحی که تنها طرح نهایی را نشان می‌دهند.
هر پروژه طراحی انتخاب شده، جزئیات فرآیند طراحی را از ابتدا تا تکمیل طراحی محصول، نشان داده است و تمام مراحل میانی و دیدگاه‌ها و الهامات طراح از پروژه را بیان کرده است.

1228 کلیک
www.booktolearn.com
اشیاء متفکر؛ رویکردهای معاصر در طراحی محصول
Thinking Objects: Contemporary Approaches to Product Design
کتاب "اشیاء متفکر؛ رویکردهای معاصر در طراحی محصول" به بررسی بسیاری از روش های طراحانی که در کار خود از نوعی ساختارشکنی در فرآیند طراحی بهره جسته اند، پرداخته است.
چگونه اشیاء با ما ارتباط برقرار می کنند؟ این کتاب نشان می دهد که چگونه طراحان می توانند یاد بگیرند سیگنال هایی که یک شی می فرستد را بخوانند، معنی آن را تفسیر کنند و زمینه تاریخی آن را کشف کنند و از آن پیام ها در طراحی های جدید خود برای طراحی محصولات استفاده کنند.

723 کلیک
www.booktolearn.com
اسرار طراحی محصولات: بررسی و کشف 50 پروژه طراحی محصولات کاربردی
Design Secrets: Products - 50 Real-Life Product Design Projects Uncovered
کتاب فوق شما را وارد فرآیند جذاب طراحی می کند. بر خلاف سایر کتب طراحی که تنها محصول نهایی را نشان می دهند، این کتاب به بررسی جزئیات پروژه از ایده یابی تا تکمیل محصول می پردازد و تمامی مراحل بین آنها را بیان می نماید.

1131 کلیک
www.4shared.com
طراحی و سازگاری چرخه ی عمر محصول
Design of Sustainable Product Life Cycles
طراحی چرخه ی عمر به عنوان توسعه (برنامه ریزی، محاسبه، تعریف) یک مفهوم کلی برای کل چرخه ی عمر یک محصول شناخته می شود. در واقع طراحی چرخه ی عمر به معنای یک برنامه ریزی در طول فاز مفهومی محصول است که در آن مسیر یک محصول در تمام دوران طول عمرش تعیین خواهد شد.
بنابراین طراحی چرخه ی عمر محصول، طراحی تمام فعالیت های بعدی در طی چرخه ی حیات محصول است. با چنین درکی از این مفهوم، این کتاب با ارائه رویکردی واقعا جامع به بررسی این مسئله و چرخه ی اطلاعات مربوط به توسعه محصول می پردازد.

756 کلیک
www.booktolearn.com
اصول طراحی محصول
Basics - Product Design - Idea Searching
این کتاب، با تصاویر و مثال های جالب و دیدنی به مباحث موجود در طراحی محصول مانند خلاقیت، ایده یابی و روش های توسعه ایده ها و حل مسائل مربوط به طراحی محصول می پردازد.

1461 کلیک
www.4shared.com

 

صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما