طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

شرکت طراحی آکسون
پرینت سه بعدی فیلانو
گروه طراحی صنعتی اکسیر
فرمی نیک
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

عناصر طراحی
Elements Of Design
این کتاب ستایشی از یک معلم استثنایی و مطالعه‌ای از روابط تصویری انتزاعی است که هدف دائمی او بوده است.
Rowena Reed Kiostellow، طراحی صنعتی موسسه Pratt را برای بیش از پنجاه سال، آموزش می‌دهد. طراحانی که او آموزش داده است و طراحانی که آن‌ها، امروزه آموزش می‌دهند، چهره طراحی آمریکایی را تغییر داده‌اند.
این کتاب مختصر، آموزنده، ‌ارزشمند، مجموعه‌ تمریناتی که دانشجویان Kostellow را از دستکاری اشکال ساده تا ساخت راه حل‌های پیچیده برای مسائل دشوار طراحی هدایت کرده‌اند، بازسازی می‌کند…

1555 کلیک
booktolearn.com
طراحی برای دنیای واقعی
Design For The Real World
مطالعه این کتاب، یک طرح برای بقا در انرژی و منابع جهان دچار کمبود امروزی ارائه می‌دهد.
کتاب "طراحی برای دنیای واقعی" استراتژی‌هایی برای توسعه محصول که پاسخگوی نیازهای انسانی می‌باشد را ارائه می‌دهد.

1295 کلیک
booktolearn.com
طراحی جهانی؛ ایجاد محیط‌های فراگیر
Universal Design: Creating Inclusive Environments
این کتاب به‌عنوان یک متن استاندارد در این زمینه، طراحان را با اصول و روش طراحی برای تمام افراد،‌ آشنا می‌سازد.
این کتاب از پایه‌های قابلیت دسترسی و کهولت تا روش طراحی داخلی، محصولات، سیستم‌های خانه‌سازی و حمل و نقل؛ تمام جنبه‌های این رشته رو به رشد را کاوش کرده است.
کتاب پیش رو با پوشش بهترین نمونه‌های تمرینی برای شرح ارزش طراحی جهانی، هم به‌عنوان بررسی این رشته و هم به‌عنوان یک منبع برای محققان، یقینا به‌طور مداوم در دسترس طراحان مختلف قرار خواهد گرفت.

946 کلیک
booktolearn.com
هارمونی کامل رنگ
The Complete Color Harmony: Expert Color Information for Professional Color Results
کتاب "هارمونی کامل رنگ" از مجموعه های پرفروش انتشارات Rockport می باشد که شامل کتاب "هارمونی رنگ" و "هارمونی رنگ 2" است.
این کتاب در کنار بعضی نظریه های اولیه رنگ، صدها ترکیب یک، دو و سه رنگی که برای انعکاس طیف وسیعی از حالات و صفت ها انتخاب شده اند را ارائه می دهد. این ویرایش شامل اطلاعاتی در زمینه ایجاد جلوه های ویژه با استفاده از پالت های رنگ متالیک و فلورسنت و همچنین شامل یک بخش کاملا جدید مربوط به روان شناسی رنگ می باشد.

1206 کلیک
www.booktolearn.com
تعاملات طراحی
Designing Interactions
فناوری دیجیتال، راه‌های تعامل ما با هرچیز؛ از بازی‌های سرگرم‌کننده تا ابزارهایی که در محیط کار از آنها استفاده می‌کنیم را تغییر داده است.
طراحان محصولات فناوری دیجیتال، دیگر به شغل خود به‌عنوان طراحی یک شی فیزیکی زیبا و سودمند نگاه نمی‌کنند بلکه به‌عنوان طراحی تعاملات ما با آن شی، توجه دارند.
Bill Moggridge، طراح برنده جایزه در کتاب "تعاملات طراحی" چهل طراح بانفوذ که تعاملات ما با فناوری را شکل داده‌اند؛ معرفی می‌کند.

750 کلیک
www.booktolearn.com
درک رنگ: مقدمه ای برای طراحان
Understanding Color: An Introduction for Designers
ویرایش چهارم کتاب "درک رنگ" به شما کمک می کند تا میان پاسخ های عاطفی و شهودی خود با رنگ و نظریه هایی که آنها را شرح می دهند، ارتباط برقرار کنید. از این منبع معتبر و آسان، یاد خواهید گرفت که چطور از رنگ، بسیار راحت تر، خلاقانه تر و موثرتر از قبل استفاده کنید. با این کتاب بررسی کنید که چگونه منابع مختلف نور بر تفسیر رنگ تأثیر می گذارد، چطور مکان یابی، رنگ را تغییر می دهد، چگونه از اشتباهات پرهزینه رنگ می توان جلوگیری کرد و چطور مشکلات مربوط به رنگ را که اغلب طراحان با آنها روبرو هستند می توان حل کرد.

770 کلیک
www.booktolearn.com
129 نکته برای استفاده از تکنولوژی در کلاس های حقیقی و مجازی
129 Tips on Using Technology in Virtual and Physical Classrooms
این کتاب شامل 129 نکته و روش برای مدرسان و دانشجویان طراحی می باشد که روش های استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی را به منظور انتقال بهتر اطلاعات در رشته های طراحی آموزش می دهد. این نکته ها شامل روش های آموزش در محیط های حقیق و مجازی، روش های پرزانته، بازی های آموزشی، مقایسه محیط های حقیقی و مجازی و... می باشد.

2905 کلیک
www.elearningguild.com
فرهنگ لغت اکودیزاین
Dictionary of Ecodesign: An Illustrated Reference
کتاب «فرهنگ لغت طراحی اکودیزاین Ecodesign» اولین راهنمای اصطلاحات طراحی سازگار می باشد که توسط یک متخصص مشهور بین المللی در این زمینه نوشته شده است. این فرهنگ لغت تصویری، بیش از 1500 تعریف از اصطلاعات اکودیزاین را ارائه می دهد.
این کتاب با سبکی آسان و قابل فهم، یک منبع منحصر به فرد برای شاغلان و دانشجویان به شمار می آید. همچنین یک مرجع ضروری برای تمام معماران، مهندسان، طراحان و محیط زیست شناسان درگیر در طراحی و برنامه ریزی پروژه ها و طرح های ساخته شده در محیط زیست می باشد.

626 کلیک
www.booktolearn.com
پکیج آموزش تفکر طراحی به دانشجویان
Design Thinking for Educators
این کتاب به مدرسان طراحی کمک می کند تا با روش های آموزشی خلاقانه به تدریس بهتر تفکر طراحی به دانشجویان بپردازند. این کتاب توسط شرکت IDEO انتشار یافته است.

1276 کلیک
www.designthinkingforeducators.com
فراتر از طراحی
Beyond Design
کتاب فراتر از طراحی به مسائلی که در ورای طراحی به عنوان یک هنر و حرفه وجود دارد می پردازد. مسائلی که برای طراحان، به ویژه آنانی که در آغاز این راه هستند بسیار مفید و کاربردی می باشد. این کتاب به صورت پیوسته در حال ترجمه است و هر جمعه به روز می شود. با مراجعه به لینک فوق قسمت هایی را که تا به حال ترجمه شده است را می توانید به صورت آنلاین مطالعه کنید.

841 کلیک
issuu.com
اندازه گیری تجربه کاربر، جمع آوری، تحلیل و ارائه استانداردهای قابلیت استفاده
Measuring the User Experience: Collecting, Analyzing, and Presenting Usability Metrics
اندازه گیری موثر قابلیت استفاده هر محصول نیازمند انتخاب درست استاندارد، به کاربستن آن و استفاده موثر از اطلاعاتی است که آن استاندارد آشکار می کند.
کتاب اندازه گیری تجربه کاربر، اولین منبع واحدی از اطلاعات کاربردی است که به حرفه ای ها و توسعه دهندگان محصول در این راه کمک می کند.
نویسندگان این کتاب، Tullis و Albert ده ها استاندارد را در شش دسته قرار داده اند:
کارایی، موضوع محور، گزارشات شخصی، ارزیابی تحت وب، نتیجه گیری و رفتاری/فیزیکی.
آنها هرکدام از استانداردها را به همراه بهترین روش ها برای جمع آوری، تحلیل و ارائه داده مورد بررسی قرار می دهند.
این نویسندگان یک هدایت گام به گام برای اندازه گیری قابلیت استفاده انواع محصولات با استفاده از انواع تکنولوژی را ارائه می دهند.

672 کلیک
www.booktolearn.com
راهنمای طراحی فراگیر
Universal Design Handbook
این کتاب در مورد اصول طراحی فراگیر است و شامل بخش هایی همچون قواعد،استاندارد و رهنمون های طراحی فراگیر، چشم اندازهای بین المللی، اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی، محصولات و تکنولوژی ها و غیره می باشد.

960 کلیک
www.4shared.com
بیایید با طراحی خوب جان انسان ها را نجات دهیم
Let’s save humans’ life with good design Read more at http://www.4shared.com/office/Qc4xldsv/Lets_save_humans_life_with_goo.html#KUVt8fqycixwKaGq.99
محسن جعفرنیا؛ نویسنده این کتاب می گوید:«در این کتاب دو نکته را برای ادامه حیات انسان مهم دانسته ام، اول این که در حفظ محیط زیست و احیای جنگلها باید کوشا باشیم، پس به عنوان نویسنده خود را ملزم دیدم که با ارائه این کتاب از طریق اینترنت از چاپ کتابم و قطع درختان و رها شدن اسید ها و کلرین ها (مورد استفاده در ساخت کاغذها) در طبیعت جلوگیری نمایم.
دوم به این نکته اشاره کرده ام که استفاده از "اتومیشن" باید به شکل صحیح آن صورت گیرد، پس به عنوان نویسنده خود را ملزم دیدم که با ارائه این کتاب از طریق اینترنت از "اتومیشن" به بهترین شکل استفاده نمایم.»667 کلیک
www.4shared.com
قوانین سادگی
The Laws of Simplicity
ما در حال مقابله با تکنولوژی هایی هستیم که بیش از اندازه پیچیده هستند. دستگاه های پخش DVD با تعداد زیادی منو، نرم افزارهایی که کتابچه های 75 مگابایتی با عنوان "read me" آنها را همراهی می کنند و هزاران تکنولوژی دیگر با پیچیدگی های بسیار زیاد. در کتاب «قانون سادگی»، John Maeda ده قانون برای ایجاد تعادل بین سادگی و پیچیدگی در تجارت، تکنولوژی، و راهنمای طراحی با حداقل نیاز و بیشترین کاربرد به ما پیشنهاد می دهد.

764 کلیک
www.booktolearn.com
مطالعات موردی در زمینه ی مدیریت طراحی
Design Management Case Studies
از مباحث این کتاب می توان به مقدمه ای بر مدیریت طراحی، بررسی مطالعات موردی در این زمینه، روش های تحقیق در مدیریت طراحی و مدیریت و خلاقیت در بازاریابی اشاره نمود.

688 کلیک
www.4shared.com

1  - 2  - 3  -   مطالب جدید

صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما