طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

فرمی نیک
پرینت سه بعدی فیلانو
شرکت طراحی آکسون
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
گروه طراحی صنعتی اکسیر
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

طراحی ماشین همچون حرفه ای ها
How to draw car like a Pro.
طراح ماشین مشهور Thom Taylor تلاش داشته است تا سبک کلاسیک خود را با تمام تصویرهای جدید و استفاده از تکنیک های نقاشی کامپیوتری در طراحی امروزه به روز کند. Taylor با نکته هایی درزمینه انتخاب ابزار ها و وسایل مناسب آغاز می کند، سپس به سمت پرسپکتیو و تناسب، اسکچینگ و نقاشی کارتون، رسانه های گوناگون، نور، سایه، انعکاس، رنگ و حتی طراحی های داخلی حرکت می کند. این کتاب برای کمک به علاقه مندان در تمام سطوح هنری نوشته شده است. همچنین شامل بیش از 200 مثال از بسیاری از هنرمندان معرف در زمینه خودرو می باشد.

2148 کلیک
booktolearn.com
طراحی خودرو همچون حرفه ای ها
How to Draw Cars Like a Pro, 2nd Edition
ویرایش دوم کتاب « طراحی خودرو همچون حرفه ای ها »در ادامه ویرایش اول و پرفروش آن نوشته شده است. طراح خودرو مشهور Thom Taylor تلاش داشته است تا سبک کلاسیک خود را با تمام تصویرهای جدید و استفاده از تکنیک های طراحی کامپیوتری در طراحی امروزه به روز کند.
Taylor با نکته هایی درزمینه انتخاب ابزار ها و وسایل مناسب آغاز می کند، سپس به سمت پرسپکتیو و تناسب، اسکچینگ و نقاشی کارتون، رسانه های گوناگون، نور، سایه، انعکاس، رنگ و حتی طراحی های داخلی حرکت می کند.


1484 کلیک
www.booktolearn.com
مقدمه ای کوتاه بر سیر تکامل طراحی خودرو
Evolution of Automobile Design, A brief Introduction
مطالعه تاریخ اغلب سرنخ هایی را برای آینده به همراه می آورد. از جمله می توان به تأثیرات فن آوری جدید، شیوه زندگی و فرهنگ بر طراحی خودرو که از آغاز تولید موجود بوده است اشاره نمود. درست بعد از طراحی کالسکه بدون اسب، تلاش شد تا طراحی خودرو در مسیری حرکت کند که بیان احساسی سرعت را دربرداشته باشد که با استفاده از فرم موشک در دهه 1950 به اوج خود رسید و با گذشت زمان، تغییرات در شیوه زندگی و فرهنگ، مفاهیم و معانی مورد استفاده در طراحی خودرو را تغییر داد. در اینجا این مطالعه بر اساس خط سیر زمانی به طراحان خودرو کمک می کند تا ایده هایی که در طول سیر تکامل، خودرو را تحت تأثیر قرار داده درک نموده و به عنوان ابزاری برای پیش بینی آینده فرم خودرو عمل نماید.

1075 کلیک
www.4shared.com
ضوابط طراحی انسان محور در طراحی خودرو همراه با مطالعه ی موردی طراحی داشبورد
User-Centered Design Criteria In Automobile Design With A Case Study Of Automobile Dashboard Design
این در اصل پایان نامه ی دوره کارشناسی ارشد یک دانشجو از انستیتوی تکنولوژی ازمیر در ترکیه است که شامل شناخت مسأله، روش های به کار رفته، آشنایی با خودرو، طراحی تعاملی و انسان محور و روش های نوین مرتبط با آن، مهندسی عوامل انسانی و ارگونومی در خودرو و غیره می باشد.

1142 کلیک
www.4shared.com
خودآموز طراحی خودرو
Car Design Tutorials
این خودآموز به شرح و توضیح مبانی طراحی و رندرینگ خودرو توسط ابزارهای دستی و کامپیوتری می پردازد که می تواند برای افراد مبتدی مناسب باشد.

2482 کلیک
www.4shared.com
اصول و استانداردهای طراحی خودرو
H-Point: The Fundamentals of Car Design & Packaging
یک مرجع کامل برای مهندسین و طراحان خودرو. در این کتاب با استانداردهای انواع خودرو آشنا می شوید. نویسنده این کتاب از اساتید معروف دانشگاه Art Center و از بنیان گذاران واحد درسی معماری وسایل نقلیه می باشد.

1854 کلیک
www.4shared.com

 

صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما