طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

شرکت طراحی آکسون
استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
فرمی نیک
سه کنج
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

اثاثیه ای که فضا را تغییر می دهد
Furnitecture
Furnitecture کتاب مرجعی است که مبلمان، محیط های داخلی و راه حل هایی برای فضاهای کوچک را در نقطه تلاقی بین طراحی و معماری، بررسی می کند. این کتاب شامل کار نسل جوانی از طراحان در سراسر جهان است که شروع به فکر در مورد مبلمان در راستای معماری کرده است و در نتیجه، قطعاتی که ماهرانه فضاهای داخلی را تغییر می دهند.

715 کلیک
booktolearn.com
500 صندلی؛ کارناوال طرح‌های سنتی و نوآورانه
500 Chairs: Celebrating Traditional & Innovative Designs
این کتاب، یکی از جدیدترین مطالب در سری مجموعه های 500، کلکسیونی خیره کننده از فرم ها و اشکال کلاسیک تا ابداعات مبتکرانه از نوآوری های مدرن در طراحی صندلی را از پیشروان سازنده مبلمان امروز، ارائه کرده است. این صندلی ها تنها برای نشستن ساخته نشده اند! آنها قطعاتی از هنر به منظور لذت چشم ها، کشش تخیل و گاهی اوقات برای هیجان فانتزی هستند.

1169 کلیک
booktolearn.com
طراحی فضاهای داخلی
designing interiors
کتاب "طراحی فضاهای داخلی" بعد از انتشار در سال 1992، به یک ابزار مرجع بسیار موفق و کتاب درسی طراحی تبدیل شد.
به‌روزرسانی‌ای موجود در ویرایش دوم این کتاب درزمینه گرایش‌های پایداری و طراحی سبز، کدهای ساختمانی، طراحی جهانی و مدل‌های اطلاعاتی ساختمان؛ ترفندهای سابق تجاری طراحی ارزشمند داخلی را تقویت می‌کنند.
Rosemary و Otie Kilmer، دو متخصص طراحی، تاریخچه‌ای کامل‌تر از طراحی ارائه می‌دهند که شامل طراحی غی.رغربی و تصاویر رنگی پویا می‌باشد تا.مفاهیم فنی را دقیق‌تر بیان کنند.

1149 کلیک
booktolearn.com
طراحی وسایل خانه
furniture design
طراحان وسایل خانه، طیفی از اطلاعات و رشته ها را برای ایجاد شغل خود طراحی می کنند. کتاب "طراحی وسایل خانه" از تاریخچه تا نظریه و تکنولوژی؛ یک بررسی جامع از هنر ضروری و جنبه های عمل گرای طراحی وسایل خانه را ارائه می دهد. این کتاب در سطح گسترده ای با تصاویر و طراحی ها؛ تصویرسازی شده است و شامل یک بخش رنگی جدید می باشد. این ویرایش جدید شامل پوشش به روز از مشخصات مواد، طراحی سبز، طراحی دیجیتالی و فناوری های ساخت می باشد. همچنین شامل بیست و پنج مطالعه موردی از طراحی وسایل خانه می باشد که نشان دهنده انتخاب گسترده ای از کارها، طراح ها و تکنیک ها می باشد.

1243 کلیک
booktolearn.com
نورپردازی داخلی
Interior Lighting (English/Chinese Edition)
نورپردازی به یک بخش جدایی‌ناپذیر از طراحی داخلی تبدیل شده است.
کتاب نورپردازی داخلی با تصاویر زیبا و کاملا رنگی به معرفی طراحی نورپردازی، می‌پردازد.
این کتاب ازطریق سه جنبه زیر،‌ طراحی نورپردازی را بررسی می‌کند:
نورپردازی و فضاهای داخلی
نورپردازی و دکوراسیون داخلی
نورپردازی و اتمسفر داخلی

768 کلیک
www.booktolearn.com
کتاب کامل ایده های دکوراسیون خانه
The Complete Home Decorating Idea Book: Thousands of Ideas for Windows, Walls, Ceilings and Floors
کتاب "کتاب کامل ایده‌های دکوراسیون خانه" با بررسی پنجره‌ها، دیوارها، کف‌ها و سقف‌ها، بر سطوح عمودی و افقی خانه، تمرکز می‌کند.خوانندگان، امکانات هوشمندانه‌ای برای تزئین انواع سطوح با رنگ‌کردن، کاغذ دیواری، کاشی، سنگ، پارچه و موارد بیشتر دیگر را کشف خواهند کرد.

862 کلیک
www.booktolearn.com
به یک طراح داخلی تبدیل شوید
Becoming an Interior Designer: A Guide to Careers in Design
اگر شما در حال گام گذاشتن به حرفه طراحی داخلی هستید، در این کتاب یک مرور تصویری بسیار حرفه‌ای را مشاهده خواهید کرد، به همراه مباحث جامعی در زمینه نیازمندی‌های آموزشی، تخصص طراحی، یافتن شغل و مسیر‌های بسیاری که یک شاغل در طراحی داخلی می‌تواند طی کند.
ویرایش دوم این کتاب حاوی مصاحبه‌های آموزنده با طراحان حرفه‌ای است و همچنین شامل نیازمندی‌های آموزشی جدید و لیستی از برنامه‌های طراحی داخلی معتبر در آمریکا و کانادا می‌باشد.

887 کلیک
www.booktolearn.com
طراحی‌های داخلی
Interiors
کتاب راهنمای طراحی‌های داخلی، نقطه شروعی برای یادگیری طراحی داخلی، درک و لذت بردن از آن است.
اگر هدف شما کسب یک حرفه در طراحی داخلی باشد و ‌یا قصد داشته باشید درک بهتری از چگونگی افزایش فضای زندگی‌تان داشته باشد، اطلاعات و ایده‌های موجود در این کتاب به شما برای دستیابی به این اهداف کمک خواهد کرد.
این کتاب یک معرفی از عناصر، تمرین‌ها و مهارت زیبایی‌شناسی طراحی داخلی مسکونی و غیرمسکونی را ‌به همراه کاربردهای آن‌ها ارائه می‌دهد.

727 کلیک
www.booktolearn.com
اصول طراحی داخلی؛ طراحی نمایشگاه
Basics Interior Design 02: Exhibition Design
نمایشگاه‌های تجاری، تجارب برندها، جذابیت‌های موضوعی، نمایشگاه‌های جهانی،‌ گالری‌های موزه، مراکز بازدید، خانه‌های تاریخی، و نمایشگاه‌های هنری، تمام حوزه‌هایی هستند که می‌توانند در زیرموضوع «exhibition» رده‌بندی شوند.
سالانه میلیون‌ها نفر از نمایشگاه‌هایی با موضوعات مختلف، بازدید می‌کنند و این صنعت در سطح جهان یک صنعت چندبیلیون دلاری محسوب می‌شود.
کتاب اصول طراحی داخلی؛ طراحی نمایشگاه، یک درک بهتر از پیچیدگی طراحی نمایشگاه به‌عنوان یک رشته ارائه می‌دهد و نقش طراحان نمایشگاه را به‌عنوان شاغلان خلاق بررسی می‌کند.

691 کلیک
www.booktolearn.com
آموزش گام به گام ساخت قفسه
Step-By-Step Cabinets and Shelves
کتاب «آموزش گام به گام ساخت قفسه» نیاز به مهارت خاصی ندارد و به صورت گام به گام و آسان مراحل کار را از انتخاب مواد درست تا ساخت و اجرا آموزش می دهد.
طرح های کتاب کاملا قابل اجرا و کاربردی هستند. هرکدام از طرح ها شامل تصاویر رنگی به همراه دستور العمل های مرحله به مرحله برای به اجرا درآوردن آنها می باشد. این کتاب همچنین تمام نکته ها و ترفندهای موردنیاز برای ساخت و اجرای کابینت ها را شامل می شود.

827 کلیک
www.booktolearn.com
طراحی ساختار و جزئیات دکوراسیون داخلی
Construction Drawings and Details for Interiors: Basic Skills
این کتاب یک راهنمای واقعی درباره تولید و ساختارهای جدید فضاهای داخلی است و شامل توضیح در مورد جزئیات مبلمان، انواع پرداخت ها، نورپردازی و سایر موارد می باشد.

967 کلیک
uploaded.net
دکوراسیون خارجی خانه
Black & Decker The Complete Outdoor Builder: From Arbors to Walkways: 150 DIY Projects
این کتاب، هر پروژه را با دستورالعمل های گام به گام و تصاویر کاملا رنگی به همراه نکات آموزشی و ترفندهای مختلف ارائه می دهد.
هر پروژه از رایج ترین مواد، ابزار، تمرین ها، کدها و تکنیک های ساختاری استفاده می کند تا به خوانندگان کمک کنند که به خانه های خود بها دهند و به آنها اجازه می دهد تا از فضای بیرون خانه شان با بالاترین پتانسیل لذت ببرند.

717 کلیک
www.booktolearn.com
مبانی طراحی روشنایی
Lighting Design Basics
این کتاب شامل مباحثی مانند: شناخت منابع نورانی، محاسبات مرتبط با نور، انواع نور مخصوص فضاهای اداری، بیمارستانها، فروشگاه ها، فضاهای عمومی و غیره می باشد.

1025 کلیک
www.4shared.com
کتابچه نورپردازی در طراحی داخلی
Handbook Of Interior Lighting Design
این کتاب راهنمایی مناسب برای نورپردازی فضاهای داخلی است. عناوین کلی این کتاب شامل تاریخچه، مبانی، نور و منابع آن، تجهیزات کنترل نور، ویژگی ها و کیفیات نور، طراحی نور و مثال هایی در مورد نورپردازی می باشد.

800 کلیک
www.4shared.com
ارائه بصری طراحی داخلی؛ راهنمای گرافیکی، مدل ها و معرفی تکنیک ها
Interior Design Visual Presentation: A Guide to Graphics, Models and Presentation Techniques
این منبع منحصر به فرد، بر روی طراحی بصری و ارائه ی مهارت های طراحان داخلی، طراحی داخلی فضاهای ساختمان و فرآیند برنامه ریزی برای طراحی داخلی، بسیار کامل و جامع و با مثال هایی از دنیای واقعی، تمرکز کرده است.
نویسنده به شما می گوید که چگونه با کمک این راهنما از طریق یک سری از تکنیک های مختلف برای اجرای یک طراحی موفق و ایجاد طرح ها و مدل های خلاق دست به کار شوید.
این کتاب با تصاویر تمام رنگی و با کیفیت بالا، تکنیک های طراحی داخلی و رویکردهای مختلفی را با دستورالعمل های گام به گام به خوبی ارائه داده است.

823 کلیک
www.booktolearn.com

1  - 2  -   مطالب جدید

صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما