ارسال کننده: علی شیخ پور قاسمی نیا  1394/4/13    تعداد بازديد : 3721
دسته بندی: اخبار سايت کنکور، المپیاد، امتحان
آغاز به کار آکادمی طراحی صنعتی ایرانی

آکادمی طراحی صنعتی ایرانی، برگزار کننده دوره های تخصصی و ورک شاپ های تخصصی در رشته های هنری به ویژه طراحی صنعتی، معماری، گرافیک و نقاشی آغاز به کار کرده است.

http://academy.newdesign.ir 

هدف اصلی: رفع کمبودهای آموزش دانشگاهی با برگزاری دوره های تخصصی
آکادمی طراحی صنعتی با پشتوانه ارتباطیِ گسترده با متخصصان، اساتید دانشگاه و دانشجویان رشته های هنری، تصمیم دارد با برگزاری دوره های تخصصی، با همکاری آموزشگاه های مجاز در سراسر کشور و همچنین برگزاری دوره های تخصصی با حضور متخصصان و اساتید دانشگاه های خارج از کشور، خلأ موجود در دانشگاه ها در زمینه برگزاری دوره ها و ورک شاپ های تخصصی را جبران نماید.

چگونگی برگزاری دوره ها:
هر یک از دوره های تخصصی آکادمی طراحی صنعتی ایرانی، با همکاری یکی از آموزشگاه های معتبر و دارای مجوز و گواهینامه های معتبر سازمان های دولتی در سراسر کشور برگزار می گردد. اساتید همکار با آکادمی طراحی صنعتی ایرانی از اساتید و متخصصان خوشنام و سرشناسی هستند که تخصص و حسن سابقه های آنها برای مدیران آکادمی محرز شده است. آکادمی طراحی صنعتی با بهره گیری از پتانسیل های قانونی و امکانات فیزیکی آموزشگاه ها و همچنین پتانسیل خبررسانی و ارتباط گسترده با دانشجویان و اساتید رشته های هنری، زمینه تشکیل دوره ها و ورک شاپ های تخصصی را فراهم می نماید. ثبت نام کلیه کلاس ها و رسیدگی به امور ثبت نام، تشکیل یا لغو کلاس ها و تضمین کیفیت دوره ها بر عهده آکادمی طراحی صنعتی ایرانی می باشد.

دعوت به همکاری از آموزشگاه ها و اساتید:
آکادمی طراحی صنعتی با پشتوانه حضور مجازی بیش از 7000 طراح و هنرمند ایرانی در وب سایت طراحی صنعتی ایرانی ، از توسعه همکاری با آموزشگاه های دارای مجوز در زمینه دوره های تخصصی هنری و فنی استقبال می نماید. همچنین اساتید متخصص که ایده ای برای برگزاری دوره های تخصصی و به ویژه دوره های کوتاه مدت دارند، می توانند رزومه خود را برای بررسی و تأیید به همکاران ما ارائه نمایند.

مدیران آکادمی:

حمزه مرادی عجمی

علی شیخ پور قاسمی نیا

 

آکادمی طراحی صنعتی ایرانیرونمایی از نماد جدید وب سایت طراحی صنعتی ایرانی:

همزمان با آغاز به کار آکادمی طراحی صنعتی ایرانی، نماد جدید وب سایت طراحی صنعتی ایرانی رونمایی شد. این لوگو توسط استاد دوره های عالی خطاطی و تایپوگرافی، استاد فرامرز فغانی طراحی شده است.

استاد فغانی سال های متمادی در دانشگاه هنر تبریز معرف حضور دانشجویان رشته های هنری بوده است. آکادمی طراحی صنعتی ایرانی این افتخار را دارد که از همکاری این استاد ارزشمند در آکادمی برخوردار خواهد بود.

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1309&rnd=7798