طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
فرمی نیک
شرکت طراحی آکسون
دوره طراحی محصول
گروه طراحی صنعتی اکسیر
ارسال کننده: مدير سايت
دسته بندی: اخبار طراحی کنکور، المپیاد، امتحان
تاریخ: 1394/7/22
تعداد بازديد : 848
share on Facebook   share on Facebook   print

شروع دوره آموزشی آزمون ارشد طراحی صنعتی - آتلیه آموزش رسمه

برای اولین بار در ایران، دوره آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، به همراه آموزش مجازی طراحی صنعتی

آتلیه آموزش رسمه با هدف توزیع عادلانه و دسترسی آسان منابع اطلاعاتی طراحی صنعتی در سطح کشور برای آن دسته از عزیزانی که امکان دسترسی به منابع دیزاین و شرکت در دوره های تخصصی آتلیه را ندارند، اقدام به طراحی و راه اندازی صفحه خود آموز دیزاین نموده است. در این صفحه ی سایت با رویکردی فراگیر، منابع مطالعاتی پراکنده، را در یک مجموعه به صورت مدون، در سایت ارائه و در اختیار مخاطبان قرار دهیم. این مجموعه شامل اطلاعاتی در زمینه طراحی (sketching & rendering) پردازش فرم، مواد و روش های تولید (material & manufacturing)، نرم افزار های دیزاین و مبانی طراحی است، که در کنار دوره حضوری جامع آمادگی آزمون ارشد قرار دارد.

لازم به ذکر است آتلیه آموزش رسمه، به همراه کادر مجرب اساتید خود و همراهی کارشناسان طراحی آتلیه دیزاین رسمه، مشاوره با اساتید صاحب نظر و با در نظر گرفتن اهداف فوق، اقدام به طراحی پکیج آموزشی جامعی نموده که شامل آموزش تئوری و کاربردی دیزاین برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی است. این پکیج آموزشی با بهره گیری از شیوه نوین آموزشی به همراه آموزش مجازی و همراهیِ سلسله ورک شاپ های تخصصی دیزاین جهت تلفیق آموزش تئوری با مبانی کاربردی دیزاین طرح ریزی شده است.

جهت آشنایی با پکیج جامع آتلیه آموزش رسمه در آزمون کارشناسی ارشد سال 95، سر فصل های آن و ثبت نام، به سایت جدید رسمه مراجعه نمایید.

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1348&rnd=7809

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
کنکور ارشد
رسمه
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما