در باره وب سایت طراحی صنعتی ایرانی

وب سايت طراحی صنعتی ايرانی با هدف جمع آوری و گسترش مطالب مرتبط با حرفه طراحی صنعتی و با محوريت طراحی صنعتی ايرانی ، در سال 1386 پايه گذاری شده است. در آن زمان با توجه به نوپا بودن اين رشته در ارتباط با ساير رشته ها و حرفه ها در ايران، نياز به وجود يک پايگاه اطلاعاتی جهت ايجاد ارتباط بين صاحب نظران در اين رشته و همچنين گرد آوری مطالب مکتوب و نا مکتوب طراحی صنعتی احساس می شد که به لطف خدا ، تلاش داريم در اين سايت،  با کمک اعضا و صاحب نظران در اين رشته ، بخشی از اين نياز را برطرف کنيم.

وب سايت طراحی صنعتی ايرانی يک سايت پويا به زبان فارسی است که مطالب آن توسط اعضای سايت ارسال می شود. به عبارت ديگر می توان گفت اينجا يک وبلاگ بزرگ است که نويسندگان آن شما و ساير اعضای سايت هستيد.

هر عضو می تواند از طریق صفحه کاربری، مقالاتی را برای نمايش در سايت ارسال کند که پس از تأييد و ویرایش توسط مديران سايت به صورت صفحه ای از وب سايت، نمايش داده خواهد شد. تعداد فايل های ارسال شده که نشان دهنده ميزان فعاليت هر عضو در سايت است به همراه نمونه هایی از طرح های شخصی اعضا، در پروفايل آنها نمايش داده می شود.

مقالات طراحی، اخبار طراحی و لغات تخصصی طراحی صنعتی ، بخش هايی از سايت هستند که توسط اعضا به تدريج تکميل و با نام ارسال کننده مطلب، در سايت نمايش داده خواهد شد. معرفی سايت ها و وبلاگ های مرتبط با طراحی صنعتی ( پيوندها ) نيز با کمک اعضا و بدون ذکر نام معرفی کننده، تکميل خواهد شد.

اکنون با گذشت 6032 روز از فعالیت این وب سایت، مجموعه ای دسته بندی شده از 1731 مقاله و خبر، 220 لینک و 8520 عضو از جامعه طراحان ایران در این وب سایت گرد هم آمده است و روزانه علاقه مندان جدیدی با عضویت در این وب سایت، در فعالیت ها و خبررسانی های آن بهره مند می شوند. تعداد بازدیدهای روزانه این وب سایت (در ماه گذشته) به طور متوسط  5484 روز است و به طور متوسط نیمی از بازدیدکنندگان، از طریق موتورهای جستجو به این وب سایت هدایت می شوند.

از امکانات ویژه این وب سایت، لغت نامه تخصصی طراحی صنعتی است که در حال حاضر شامل 1070 لغت تخصصی به همراه توضیحات است و به طور متوسط روزانه حدود سه کلمه تخصصی جدید نیز به آن افزوده می شود. فروشگاه ویژه محصولات فرهنگی مرتبط با طراحی صنعتی نیز برای رفع نیازهای دانشجویان طراحی صنعتی از جمله امکانات این وب سایت است.

پیشنهادها و اطلاعات خود را برای بهینه سازی امکانات این وب سایت، از طریق این فرم با ما در میان بگذارید.

راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما