ارسال کننده: مدير سايت  1395/5/18    تعداد بازديد : 1991
دسته بندی: اخبار طراحی کنکور، المپیاد، امتحان
انتخاب رشته کنکور هنر توسط رتبه 1 کنکور سراسرى هنر

بسیاری از داوطلبان پس از شرکت در آزمون سراسری فراموش می کنند که هنوز کارهای دیگری هم برای قبولی در رشته ی مورد علاقه شان مانند انتخاب رشته صحیح وجود دارد. این دسته از داوطلبان قبولی خود در دانشگاه ها را به دست شانس و تقدیر می سپارند و متوجه نیستند که قبولی در دانشگاه ها یک انتخاب است!

متاسفانه هر ساله بسیاری از داوطلبان با رتبه های بسیار خوب به دلیل عدم داشتن آگاهی لازم در زمان انتخاب رشته از تحصیل در رشته ی مورد علاقه شان باز می مانند و بعد ادعا می کنند که برای قبولی شانس نداشته اند! قبولی در دانشگاه های معتبر علاوه بر داشتن یک رتبه خوب نیاز به یک انتخاب رشته صحیح و دقیق دارد.

با توجه به وجود رشته های نیمه متمرکز(رشته های موجود در دانشکده صدا و سیما ورودى از بهمن ماه) و متمرکز خاص (دارای آزمون عملی ولى ورودى از مهرماه) و متمرکز (بدون آزمون عملی)، و ظرفیت های پایین و محدود در رشته های کنکور هنر، یک انتخاب رشته صحیح بیش از دیگر کنکورها مهم و سرنوشت ساز است. بسیاری از داوطلبان برای این مسئله ی مهم از انتخاب رشته سایت سازمان سنجش یا دیگر مراکز یا نرم افزارهای گوناگون استفاده می کنند و یا حداکثر به یک مشاور تحصیلی مراجعه می کنند که تخصصى در کنکور هنر ندارد. این موضوع باعث به وجود آمدن مسائل زیر می شود:

بسیاری از داوطلبان با در نظر گرفتن این موارد تصمیم می گیرند تا این مسئله مهم را خود به تنهایی انجام دهند اما به دلیل عدم اطلاعات کافی درباره ی رشته های دارای شرایط خاص، عدم اطلاع از پایه و اساس سیستم سازمان سنجش برای اعلام قبولی افراد، بررسی غلط کارنامه و رتبه های مهم برای انتخاب رشته (رتبه کل در سهمیه، رتبه کشوری، رتبه در 5 زیر گروه، رتبه در سهمیه زیر گروه، رتبه کشوری در زیر گروه و نمرات تراز و غیره... ) جای گذاری غلط رشته های متمرکز و متمرکز خاص و نیمه متمرکز نسبت به یکدیگر (که حتی ممکن است باعث عدم قبولی در هیچ یک از رشته ها گردد. ) و موارد بسیار دیگر از تحصیل در رشته ی مورد علاقه ی خود حتی با بهترین رتبه ها باز می مانند.

برای یک انتخاب رشته صحیح و دقیق به کسی که تخصص کنکور رشته ی شما را دارد مراجعه کنید:
با رتبه1 کنکور هنر انتخاب رشته کنید!

مسعود کثیری فر
- رتبه کل 1 در کنکور سراسری هنر سال 83 در مقطع کارشناسی
- رتبه 12 کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در سال 87
- عضو بنیاد ملی نخبگان
- مدیر عامل و مؤسس گروه آموزشی هونر

تفاوت این انتخاب رشته در مشاوره تخصصی با رتبه1 کنکور هنر، در نظر گرفتن اولویت های فردی هر داوطلب در زمینه رشته و شهر مورد علاقه محل تحصیل، مشاوره به صورت فردی و ارائه اطلاعات رشته های مختلف در کنکور هنر، در نظر گرفتن ظرفیت ها و شرایط خاص هر دانشگاه، اولویت های دانشگاه ها نسبت به یکدیگر، انتخاب رشته بر اساس نمره تراز داوطلبان همان سال و... است.

داوطلبان ساکن در شهرستان می توانند با هماهنگى تلفنى و به صورت غیرحضوری با ارسال مدارک خود به ایمیل مؤسسه به آدرس infohoonar.com از مشاوره با رتبه1 کنکور سراسری استفاده نمایند!

فراموش نکنید قبولی در دانشگاه، بیش از آنکه به شانس و تقدیر مربوط باشد حاصل آگاهی و قرار گرفتن در یک مسیر صحیح و یک انتخاب درست است. برای رزرو وقت مشاوره جهت انتخاب رشته بر روی این لینک کلیک کنید و فرم مربوطه را پر نمائید و یا با شماره های مؤسسه (داخلی1) تماس حاصل فرمائید.


تلفن: 77201320(021)
آدرس سایت: www.hoonar.com

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1449&rnd=553