ارسال کننده: مدير سايت  1396/6/28    تعداد بازديد : 635
دسته بندی: اخبار طراحی کنفرانس و همایش ها
کارگاه آموزشی تحقیقات طراحی همدل

کارگاه تحقیقات طراحی همدلپیش از تغییر واقعیت، باید واقعیت را بشناسیم. در دیزاین خدمات و کسب و کار باید ذی نفعان (کاربران، مشتریان، همکاران بالقوه، شرکای تجاری)، بازار، تعاملات میان ذی نفعان، توانمندی های خود ما و محدودیت ها و عناصر بسیار دیگری را شناخت تا بر مبنای آن، بتوان مسئله ای که ارزش حل کردن دارد تعریف کرد.

کارگاه همدل، به یادگیری تحقیقات دیزاین کسب وکار می پردازد.

دوره ی "همدل" در قالب کارگاهی و پروژه محور سعی بر تربیت محققین کسب وکار دارد. در همدل قرار است یاد بگیریم، چطور نیازهای پنهان و شرایط و واقعیت را بشناسیم تا مسئله ی ارزشمندی برای حل شدن، تعریف کنیم و در نهایت، گزارش تحقیقمان را مدون کنیم. با گذراندن سری کارگاه های «همدل»، شما باید به یک محقق دیزاین و توسعه ی کسب وکار یا یک کارآفرین با دیدی بهتر نسبت به نیازها و شرایط کسب وکار خود، بدل شوید.

این دوره در قالب 6 جلسه ی 4 ساعته، از 6 مهرماه، پنجشنبه ها بین ساعات 15 الی 19 برگزار می شود. در هر جلسه، به صورت حدودی، یک ساعت ارائه ی مطلب و سه ساعت بحث و کار کارگاهی وجود خواهد داشت. مدرس این کارگاه، صالح برادران امینی، طراح خدمات و مشاور کسب و کار و مدیر آژانس طراحی دیگرگون است. برای آشنایی بیشتر با او می توانید به وب سایت شخصی صالح امینی مراجعه کنید.

شما در این کارگاه ها می آموزید: 

چه ابزارهایی برای شناخت واقعیت بازار و انسان ها وجود دارند و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید (کارگاهی)
چگونه تمام داده های به دست آمده را ساده سازی و معنادار کنید تا بتوانید مسئله ای تعریف کنید که ارزش حل کردن داشته باشد. در پایان، شما باید بتوانید تحقیقاتتان را به صورت یک گزارش، برای دیگران قابل استفاده کنید.

سر فصل ها:

جلسه اول:

جلسه دوم:

جلسه سوم:

جلسه چهارم:

جلسه پنجم:

جلسه ششم:

به کسانی که به صورت موفقیت آمیز این دوره را پشت سر بگذارند، گواهی شرکت در دوره و به کسانی که از دید آژانس دیگرگون، محققین خوبی باشند، گواهی "همدل" اعطا خواهد شد.

برای ثبت نام در این دوره می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
https://evand.com/events/digargoon-hamdel

آدرس وب سایت دیگرگون: http://digargoon.com
شماره تماس دفتر دیگرگون: 02186028609

برای ارتباط با ما می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
آدرس کانال تلگرام دیگرگون: @servdes
آدرس اینستاگرام دیگرگون: @digargoon
آدرس توئیتر دیگرگون: @digargoon
آدرس لینکدین دیگرگون: Digargoon Design Agency

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1556&rnd=2574