ارسال کننده: مدير سايت  1396/8/4    تعداد بازديد : 743
دسته بندی: اخبار طراحی کنکور، المپیاد، امتحان
جلسه رایگان راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

بعد سوم

جلسه رایگان «راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی» با حضور اساتید بعد سوم و رتبه اول سال گذشته کنکور کارشناسی ارشد برگزار می گردد.

رمز موفقیت رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی چیست؟ دلیل عدم موفقیت برخی داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی با وجود مطالعه و تلاش زیاد چیست؟

هر ساله درصد زیادی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را افرادی تشکیل می دهند که رشته کارشناسی آنها طراحی صنعتی نبوده است، همچنین افراد زیادی هستند که با وجود اینکه رشته کارشناسی آنها طراحی صنعتی بوده ولی اطلاعات چندانی راجع به کنکور ارشد طراحی صنعتی، منابع آن، دروس پر اهمیت و ... ندارند. به همین خاطر است که با وجود تلاش و صرف وقت فراوان نمی توانند به موفقیت در کنکور ارشد دست یابند.

از این رو آکادمی دیزاین بعدسوم - موفق ترین مرکز برگزارکننده دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی - تصمیم به برگزاری جلسه ای رایگان برای بیان عوامل موفقیت در کنکور ارشد طراحی صنعتی به علاقمندان این زمینه دارد. این جلسه با حضور استاد نواب بحرینی (مشاور و مدرس)، دکتر حسن یعقوبی (مدرس زبان)، استاد مهیار صامت حقیقی (مدرس اسکچینگ) و معین کهریزی (نفر اول کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سال گذشته) برگزار خواهد. در این جلسه عوامل موفقیت رتبه های برتر سال های گذشته، ارائه راهکارهای مفید در راستای رسیدن به موفقیت و توضیحات دیگر در این زمینه ارائه خواهد شد.

 موارد دیگر که در این جلسه ارائه خواهد شد:

این سوالات تنها بخشی از ده ها سوالی است که به ذهن یک دانشجو خطور می کند که منجر به سردرگمی و تردید او در شروع مسیر کنکور می شود که در این جلسه به تمامی آنها پاسخ داده خواهد شد.

به کسانی که در این جلسه حضور یابند کارت تخفیف ۱۰ درصد جهت ثبت نام در کلاس های کنکور ارشد آکادمی بعد سوم اهدا می شود.

برای آشنایی با رزومه موفق آکادمی بعد سوم در چهار سال گذشته می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

برای آگاهی از مسیر پر پیچ و خم کنکور و روشن شدن فضای ذهنی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، آکادمی بعد سوم جلسه رایگان مشاوره برای این عزیزان برگزار می کند تا بدین روش نقشه راهی اجمالی و از پیش تعیین شده از وظایف و باید و نبایدهای ماه های آینده آنها ترسیم کند .واقعیت این است که موفقیت در کنکور آنچنان که دیگران فکر می کنند سخت و دشوار نیست، ولی نیاز به رعایت مواردی اساسی دارد تا رسیدن به هدف را تضمین کند.

لازم به ذکر است که حضور در جلسه برای همگان آزاد خواهد بود.

مشاور: نواب بحرینی

با حضور مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری)، دکتر حسن یعقوبی (مدرس زبان آکادمی یعد سوم) و معین کهریزی (رتبه اول کنکور تئوری، عملی و نهایی سال گذشته)

زمان: پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶ ساعت ۴ عصر

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام جهت حضور در این جلسه رایگان با تلفن آکادمی تماس بگیرید.
تلفن: 26407646
آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد4
لینک سوپرگروه تلگرام کنکور ارشد طراحی صنعتی: https://t.me/joinchat/BfhC2kNxYl1jcOdCYPFzEg
کانال تلگرام آکادمی بعد سوم: http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم: https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1568&rnd=9277