آتلیه طراحی رسمه
نام و نام خانوادگی: آتلیه طراحی رسمه
رشته: طراحی صنعتی
شهر و کشور: تهران، ايران
شغل: آتلیه طراحی و آموزشگاه تخصصی طراحی صنعتی
تاريخ عضويت: 1395/8/20
صفحه اینترنتی: www.rasmeh.com
ایمیل:       
آتلیه طراحی رسمه، با تکیه بر تجربیات گذشته و با بهره مندی از تیم طراحی خلاق و متخصص، آمادگی کامل را جهت ارائه خدمات طراحی صنعتی به افراد و شرکت ها دارد. خدمات طراحی شامل فرآیند کامل دیزاین، از طراحی اولیه تا طراحی فنی جزئیات و اجرا را در بر می گیرد.
هم چنین گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه با هدف آموزش اصول پایه دیزاین و نحوه استفاده صحیح آنها در پروسه طراحی تاسیس گردید. گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه در کنار آتلیه طراحی رسمه در زمینه های تخصصی طراحی و اجرا به فعالیت مشغول است. از جمله طراحی خودرو، طراحی محصول، طراحی مبلمان، طراحی داخلی و طراحی بسته بندی.

دیدگاه آتلیه آموزش دیزاین رسمه:

دیزاین یک فرآیند است نه یک اتفاق و نه آشنایی محض با مجموعه ای از ابزار ها و مهارت ها

در آتلیه آموزش دیزاین رسمه، هدف، آموزش و نهادینه ساختن دانشی فراتر ازشناخت ابزار های دیزاین مانند طراحی اسکچینگ و نرم افزارهایی همچون راینو است. در حقیقت، آنچه همراه با ما بدان دست خواهید یافت قدرت واکاوی ومدیریت تفکر در دیزاین و تجربه فرآیند طراحی است. این خروجی با توجه به تجربه و تکنیک های متفاوت و مستقل دیزاین که در دوره های متعدد به آن پرداخته می شود، مورد آزمون و سنجش قرار می گیرد.
و آموزش دوره های کنکور کارشناسی و ارشد نیز با رویکرد گفته شده با آموزشی کاملا کاربردی و اختصاصی برای کنکور انجام می پذیرد.
تماس با ما از طریق88827181-021 و 09190430056
مشاهده جزئیات بیشتر
طراحی
طرحی ارسال نشده است
مطالب ارسالی
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما