طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

HYGHLYGHT
فرمی نیک
گروه طراحی صنعتی اکسیر
استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
شرکت طراحی آکسون
آتلیه طراحی رسمه
اطلاعات شخصی گالری آثار ( 0 آلبوم ) مطالب ( 2 مطلب )
نام و نام خانوادگی: آتلیه طراحی رسمه
سن: 9 سال
رشته: طراحی صنعتی
شهر و کشور: تهران، ايران
شغل: آتلیه طراحی و آموزشگاه تخصصی طراحی صنعتی
تاريخ عضويت: 1395/8/20
صفحه اینترنتی: www.rasmeh.com
ایمیل:       
  آتلیه طراحی رسمه
آتلیه طراحی رسمه، با تکیه بر تجربیات گذشته و با بهره مندی از تیم طراحی خلاق و متخصص، آمادگی کامل را جهت ارائه خدمات طراحی صنعتی به افراد و شرکت ها دارد. خدمات طراحی شامل فرآیند کامل دیزاین، از طراحی اولیه تا طراحی فنی جزئیات و اجرا را در بر می گیرد.
هم چنین گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه با هدف آموزش اصول پایه دیزاین و نحوه استفاده صحیح آنها در پروسه طراحی تاسیس گردید. گروه آموزشی آتلیه طراحی رسمه در کنار آتلیه طراحی رسمه در زمینه های تخصصی طراحی و اجرا به فعالیت مشغول است. از جمله طراحی خودرو، طراحی محصول، طراحی مبلمان، طراحی داخلی و طراحی بسته بندی.

دیدگاه آتلیه آموزش دیزاین رسمه:

دیزاین یک فرآیند است نه یک اتفاق و نه آشنایی محض با مجموعه ای از ابزار ها و مهارت ها

در آتلیه آموزش دیزاین رسمه، هدف، آموزش و نهادینه ساختن دانشی فراتر ازشناخت ابزار های دیزاین مانند طراحی اسکچینگ و نرم افزارهایی همچون راینو است. در حقیقت، آنچه همراه با ما بدان دست خواهید یافت قدرت واکاوی ومدیریت تفکر در دیزاین و تجربه فرآیند طراحی است. این خروجی با توجه به تجربه و تکنیک های متفاوت و مستقل دیزاین که در دوره های متعدد به آن پرداخته می شود، مورد آزمون و سنجش قرار می گیرد.
و آموزش دوره های کنکور کارشناسی و ارشد نیز با رویکرد گفته شده با آموزشی کاملا کاربردی و اختصاصی برای کنکور انجام می پذیرد.
تماس با ما از طریق88827181-021 و 09190430056
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما