طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

شرکت طراحی آکسون
گروه طراحی صنعتی اکسیر
فرمی نیک
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
ارسال کننده: سیده مونا حسینی مقدم
دسته بندی: مقالات طراحی طراحی محصول
تاریخ: 1386/9/12
تعداد بازديد : 3946
share on Facebook   share on Facebook   print

آشپزخانه دوار قابل حمل

آشپزخانه دوار قابل حمل

طراحی آشپزخانه دوار در آلمان با قابلیت جابجا شدن، امکان دسترسی آسان به انواع وسایل آشپزخانه ای را برای سکنه آپارتمان ها فراهم و تطابق لازم را با زندگی مدرن امروزی مهیا می کند. این آشپزخانه طوری ساخته شده که به آسانی قابل جابه جا شدن به هر مکانی است. برای دسترسی به قسمت های مختلف این آشپزخانه کافی است سیستم مرکزی را 180 درجه بچرخانید و یا سیستم بالایی را تا 360 درجه حرکت دهید.

این آشپزخانه به طور کامل قفل می شود و برای اماکنی که فاقد آشپزخانه های معمولی بوده، طراحی شده است. بنا بر گزارش پایگاه gizmag، این آشپزخانه از یک دیوار دایره ای شکل بیرونی با یک دیوار پشتی ثابت و درهای قفل شدنی ساخته شده است. قسمت داخلی آشپزخانه تا 180درجه قابلیت چرخش دارد و به کلیه وسایل مورد نیاز برای یک آشپزخانه معمولی از جمله سینک استیل ضد زنگ و کشوهای مخصوص مجهز است.

به گفته "آلفرد آوربک" طراح آشپزخانه دوار و موسس شرکت فناوری های هوشمند cc، قفسه مدور بالایی آشپزخانه تا 360 درجه می چرخد و برای وسایل شیشه ای و سفالین در نظر گرفته شده است. در داخل آشپزخانه نیز سیستم های مخصوص آب و برق تعبیه شده است. همچنین امکانات دیگری چون یخچال، ماشین ظرف شویی، میکروویو، دستگاه قهوه ساز، گاز و هود برای این آشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت CC مجوز تولید انبوه آشپزخانه دوار را در آلمان صادر کرده و قصد دارد با کسب مجوز جهانی امکان وارد ساختن آن به بازار جهانی را نیز به دست آورد.

منبع: http://www.parchitect.mihanblog.com/Post-29.aspx

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=178&rnd=2118

نظر بازديدکنندگان (1)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما