طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

گروه طراحی صنعتی اکسیر
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
شرکت طراحی آکسون
فرمی نیک
ارسال کننده: علی شیخ پور قاسمی نیا
دسته بندی: اخبار طراحی مسابقات طراحی
تاریخ: 1386/1/19
تعداد بازديد : 1979
share on Facebook   share on Facebook   print

تمدید ثبت نام مسابقه طراحی خودروی الکتریکی تا 31 فروردین

پس از برگزاری مسابقه هواپیمای بدون سرنشین توسط پژوهشکده شهید رضایی (وابسته به دانشگاه صنعتی شریف)، این پژوهشکده اقدام به برگزاری مسابقه ملی طراحی ماشین نموده است که موضوع اولین دوره آن "طراحی و ساخت خودروی الکتریکی" می باشد.

این مسابقه در سه فاز طراحی مفهومی، طراحی اجزا و ساخت و آزمایش خودرو برگزار می گردد که در هر مرحله شرکت کنندگان از دیدگاه های مختلف و از نظر قدرت پیاده سازی و به کارگیری سیستم های شناخته شده، ابداعات یا طرح های جدید مورد ارزیابی قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مسابقه می توانید به قسمت درباره مسابقه و یا اطلاعیه های سایت http://www.imdc.ir مراجه نمایید

مهلت ثبت نام در مسابقه طراحی ماشین تا سی و یکم فروردین ماه ١٣٨٦ تمدید شده است. با توجه به این تمدید، تغییری نیز در زمان بندی مراحل مسابقه صورت گرفته است. بر اساس این تغییرات زمان پایان مرحله اول یا طراحی مفهومی از پانزدهم فروردین به پایان فروردین ماه و زمان پایان مرحله دوم یا طراحی اجزا از نیمه تیر به پایان تیر ماه انتقال یافت. همچنین پایان مرحله سوم یعنی ساخت و آزمایش خودرو پایان مهر ماه بوده و تغییری نداشته است.

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=36&rnd=6763

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
مسابقه
خودروی الکتریکی
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما