تاریخ: 1392/10/17
تعداد بازديد : 1472

گروه آموزشی هونر مطابق هر سال سه نوبت کنکور آزمایشی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را به منظور سنجش میزان آمادگی داوطلبان برگزار می نماید.

سوالات آزمون ها توسط طراحان معتبر و اساتید بزرگ کشور طراحی شده است و تنها آزمون های معتبری هستند که مطابق با سر فصل های سازمان سنجش و با کیفیت بالا و هزینه مناسب به دو صورت حضوری و آنلاین در سراسر کشور برگزار می گردند. و به تمام داوطلبانی که دارای تحصیلات در رشته طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی هستند و داوطلبان از رشته های دیگر، کمک می کند تا بتوانند دروس مربوطه را دوره کرده و آموزش خوبی از این سوال ها داشته باشند و حتی افرادی که مطالعه ای روی مباحث ذکر شده نداشته اند با شرکت در این آزمون ها دید خوبی نسبت به مفاد آزمون پیدا کرده و سطح علمی قابل قبولی در اختیار ایشان قرار می دهد.

* هر سه آزمون به صورت جامع برگزار می گردد.
بخش بندی دروس امتحانی به شرح ذیل است:
1- زبان عمومی و تخصصی
2- مبانی نظری طراحی صنعتی
3- تاریخ هنر و طراحی صنعتی ایران و جهان
4- مواد، ساخت و تولید

این سه نوبت آزمون متفاوت در تاریخ های 27 دی، 4 بهمن و 11 بهمن ماه 1392 برگزار می گردد.
هزینه پکیج هر3 آزمون 60 هزار تومان می باشد. هزینه های ثبت نام را می توانید به حساب بانکی و یا به صورت کارت به کارت به حساب مؤسسه منتقل نمایید:
شماره حساب بانک پاسارگاد به نام مؤسسه هونر پادمیرا: 1-1079104-810-272
شماره کارت بانک پاسارگاد به نام مؤسسه هونر پادمیرا: 5022291900026202

پس از واریز هزینه جهت اعلام شماره پیگیری و رزرو صندلی با موسسه هونر تماس حاصل نمایید.

داوطلبانی که مایل به شرکت حضوری در آزمون هستند باید با همراه داشتن اصل فیش واریز بانکی در ساعت10:00در تاریخ های اعلام شده به محل آموزشگاه مراجعه نمایند.

داوطلبان شهرستانی و افرادی که مایل به شرکت غیرحضوری در آزمون ها هستند، پس از واریز هزینه به حساب های اعلام شده، با مؤسسه تماس گرفته و مشخصات فیش واریزی و همچنین آدرس ایمیل خود را اعلام می نمایند تا آزمون ها را از طریق ایمیل دریافت نمایند. پس از دریافت دفترچه و پاسخگویی به سوالات، پاسخبرگ را حداکثر تا یک روز بعد (روز شنبه) ساعت 18:00به آدرس ایمیل مؤسسه ارسال می نمایند.

نتیجه آزمون و نمره تراز دو روز بعد از هر آزمون اعلام خواهد شد و برای افرادی که به صورت غیرحضوری شرکت کرده اند کارنامه از طریق ایمیل ارسال می گردد. سایر داوطلبhن حضوراً کارنامه خود را دریافت می نمایند.


تلفن: 77201320(021)
آدرس سایت: www.hoonar.com

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1139&rnd=5598

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما