طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
مکانیزم های جذاب
گروه طراحی صنعتی اکسیر
دسته بندی: اخبار طراحیکنکور، المپیاد، امتحان
تاریخ: 1393/12/28
تعداد بازديد : 1438
print

دوره ویژه آزمون عملی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سال 1394 در مشهد

بنیاد آویژن (موسسه ساختمان ساز)، به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش طراحی صنعتی در شرق کشور، یکتا مرکزی است که دوره های آمادگی آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را در شهر مشهد برگزار می نماید.

اکنون، با پشت سر گذاشتن مرحله اول آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی (آزمون تئوری) متقاضیان این رشته به جهت کسب مطلوب ترین نتیجه، خود را برای آمادگی در مرحله دوم (آزمون عملی) آماده می کنند، لذا موسسه ساختمان ساز، دوره مذکور را در ادامه برگزاری موفق دوره های پیشین در سال های گذشته و با هدف اینکه داوطلب بیاموزد چگونه در زمان محدود آزمون، ایده خود را طرح و ارائه کند در 15 جلسه 3 ساعته به شرح ذیل برگزار می نماید:

• تکنیک های طراحی، فرم پردازی، پرسپکتیو و رندرینگ از سطوح مقدماتی تا پیشرفته (تبدیل تفکر و تجسم ذهن به خط و محصول)
• فرآیند و روند طراحی و ایده پردازی خلاقانه (از ابتدا تا زمانی که طرح به طور کامل تعریف شده و باتوجه به ملاحظات آزمون، دارای اجزاء فنی و زیبایی شناسی گردد)، اصول شیت بندی و تکنیک های افزایش سرعت در طراحی و ارائه پروژه در آزمون.

مدرس دوره: عطیه غلامپور
(مدرس گروه طراحی صنعتی و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و مدرس دوره های آزمون عملی کنکور کارشناسی و ارشد طراحی صنعتی)

مرحله نهایی و در پایان دوره:
سه جلسه جمع بندی و آزمون موضوعی و آزمایشی برگزار خواهدشد. این آزمون ها که امتحانی از تجسم و خلاقیت دانشجو قبل از آزمون اصلی او است، یک روند مناسب در جهت آزمون، با یادگیری گام به گام دانشجو به طور هم زمان، همراه است.

در این شیوه ی آزمون، انجام زمانبندی مباحث مختلفی مانند تحلیل موضوع آزمون، طراحی و ترسیم و همچنین شیت بندی، در کنار ترسیم موارد موردنیاز آزمون موضوعی، موجب اثر بخشی ذهن دانشجو برای مدیریت اطلاعات و تبدیل ذهن او به نتیجه ای مناسب در آزمون، در مدت زمان پیش بینی شده خواهدشد، که این مهم می تواند ساختار ذهنی دانشجویان را، در خلاقیت در مدت زمان کوتاه و با قدرت ترسیم مناسب پرورش دهد.

ضمنا امکان برگزاری دوره ها به صورت فشرده برای متقاضیان شهرستانی، میسر است.

رزرو ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر:
مراجعه به مکان موسسه: مشهد - بلوار وکیل آباد - نبش بلوار 7 تیر - ساختمان شماره 1 - طبقه 1 - واحد 1
تماس با موسسه: 38904420 - 051

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1271&rnd=1077

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما