طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مکانیزم های جذاب
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
دسته بندی: اخبار طراحیکنکور، المپیاد، امتحان
تاریخ: 1394/3/24
تعداد بازديد : 1709
print

طرح تضمینی کلاس های مرحله دوم کنکور هنر در مقطع کارشناسی (آزمون عملی)

هونرثبت نام گروه آموزشی هونر در کلاس های آمادگی مرحله دوم و آزمون عملی کارشناسی در رشته های طراحی صنعتی، گرافیک، مجسمه سازی، نقاشی، طراحی پارچه و لباس، نمایش و موسیقی آغاز شد.

طرح تضمینی:
با توجه به اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و آزاددر دهه اول مرداد ماه (که از سال 92 با هم ادغام شده اند) و محدودیت زمان انتخاب رشته تا یک هفته بعد از آن، برخی از هنرجویان زمان ثبت نام کلاس های عملی در رشته های مورد علاقه خود را به آن زمان موکول می کنند. همچنین برخی دیگر نیز پس از اعلام اسامی مجاز برای شرکت در آزمون مرحله دوم توسط سازمان سنجش اقدام به ثبت نام مینمایند، که به دلیل محدودیت زمان تا آزمون عملی (حداکثر 2 هفته) روند آموزشی و یادگیری و آماده سازی برای کنکور، بسیار فشرده و بی ثمر خواهد بود.

گروه آموزشی هونر برای یاری به کلیه داوطلبان طرح تضمینی ارائه داده است تا کلیه داوطلبان بدون هیچ نگرانی ثبت نام خود را از هم اکنون آغاز کنند. در این طرح در صورتی که داوطلب مجاز به انجام آزمون عملی نشود، با قرارداد مندرج شده در مؤسسه نصف شهریه به ایشان عودت داده می شود.

کلاس های آمادگی آزمون عملی در رشته طراحی صنعتی با حضور مهندس آروند (یکی از برگزیدگان A Design Award & Competition 2013-2014) برگزار می گردد.

با توجه به اینکه در هنرستان رشته طراحی صنعتی وجود ندارد، اکثر کسانی که در کنکور سراسری پس از اعلام نتایج رتبه بالاتری نسبت به شما دارند، یا در آزمون عملی شرکت نخواهند کرد و یا رشته طراحی صنعتی را انتخاب نمی کنند. بنابراین رتبه شما بهتر از چیزی است که در زیر گروه 2 مشاهده می کنید.

طراحی صنعتی رشته ای است که برای آزمون عملی آن به تحصیلات دانشگاهی نیاز است. با توجه به اینکه اساتید مصحح در آزمون، اکثراً اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، هنر و الزهرا هستند و با شناختی که اساتید مؤسسه از این مصححین دارند، می توان در آزمون موفق شد.

آزمون عملی شامل دو بخش می باشد:
1- بخش تئوری (تشریحی)
2- بخش عملی
در بخش تئوری و تشریحی شناخت کافی نسبت به مسائل فنی، مهارت های صنعتی، شناخت ابزار و نگاه دقیق داوطلبان به محصولات کاربردی روزمره و پیرامون در اولویت هستند، که در کلاس ها به آنها پرداخته می شود و نمونه های زیادی مورد بررسی قرار می گیرند.

در بخش عملی: قدرت اسکچینگ، طراحی و جنس خط در طراحی صنعتی، ارگونومی و طراحی بر اساس پرسپکتیو، رنگ گذاری، راندو، نقشه های فنی، نقشه های انفجاری، مواد و روش های ساخت و همینطور ایده پردازی و خلاقیت به آنها آموزش داده می شود و کلیه مسائل تکنیکی و فنی لازم برای موفقیت طبق نظر، سلیقه و دیدگاه مصححین انجام خواهد شد. با این جمله خیال شما را راحت میکنیم: این کلاس ها از صفر تاصد به تمامی داوطلبان قدرت اجرای یک ازون عملی موفق را در این رشته می دهد.

تعداد جلسات این کلاس حداقل 10 جلسه آموزشی 3 ساعته در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه خواهد بود.
مؤسسه هونر در زمینه آزمون عملی (کلاس های مرحله 2) هنر، کلاس های زیر را نیز برگزار می نماید:

  1. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) گرافیک
  2. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) نقاشی
  3. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) طراحی پارچه و لباس
  4. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) مجسمه سازی
  5. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) نمایش (بازیگری، کارگردانی، طراحی صحنه، ادبیات نمایشی، نمایش عروسکی)
  6. کلاس مرحله دوم (آزمون عملی) موسیقی (نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی، آهنگسازی)


* کلیه کلاس ها زیر نظر برترین اساتید کشور برگزار خواهد شد. چون اساتید مؤسسه فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و دانشگاه هنر هستند با شناختی که نسبت به اساتید این دانشگاه ها دارند، براساس سلیقه مصححین تدریس خواهند کرد و بر همین اساس درصد قبولی داوطلبان حتی افرادی که در آزمون تئوری (مرحله اول) رتبه نامناسبی کسب کرده اند افزایش خواهد یافت.

جهت دریافت اطلاعات کامل تر در زمینه رشته های ذکر شده اینجا کلیک کنید.
کلیه کلاس ها در شعبه جدید مؤسسه در محیطی آرام و حرفه ای وآتلیه های مخصوص برگزار می شود.


تلفن: 77201320(021)
آدرس سایت: www.hoonar.com

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1303&rnd=824

نظر بازديدکنندگان (5)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما