تاریخ: 1394/4/10
تعداد بازديد : 3718

رسمهثبت نام دوره مقدماتی و پیشرفته طراحی در آتلیه آموزش رسمه آغاز شد:

دوره طراحی مقدماتی:
هدف از این دوره، آشنایی هنرجو با مبانی طراحی و اسکچ در طراحی (DESIGN) می باشد. آموزش پرسپکتیو و دانش استفاده از آن در تحلیل احجام لازمه ی ورود به دنیای طراحی است. پرورش قدرت تخیل نیز از اهداف دیگر کلاس است. تمرین های این دوره با هدف افزایش توان طراحی ذهنی طراحی شده است.

دوره طراحی پیشرفته:
هدف این دوره آموزش تکنیک های پیشرفته طراحی و راندو است. این تکنیک ها در قالب ابزارهای مختلف نظیر: ماژیک، خودکار، ابزارهای دیجیتال، و همینطور در تلفیقی از ابزارهای طراحی و نقاشی، آموزش داده می شود. علاوه بر آن شیوه انتخاب و استفاده رنگ، فضا سازی، استفاده خلاقانه از نور پردازی برای نمایش حجم نیز از دیگر برنامه های این دوره است.

کلاس های این دوره، هم به صورت خصوصی و هم گروهی (حداکثر 6 نفر) و در سه دوره مقدماتی و پیشرفته و حرفه ای (برای علاقه مندان به طراحی خودرو) برگزار می گردد. هر دوره شامل 5 جلسه ی 2 ساعته و هزینه هر دوره کلاس های گروهی 260،000 تومان می باشد.

مکان برگزاری کلاس ها: خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان مطهری، نبش کوچه نژادکی، پلاک 83، طبقه دوم، آتلیه دیزاین "گروه طراحی رسمه".

برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با شماره 88827181 و 09190430056 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس rasmeh.designgmail.com ایمیل بفرستید.

آدرس سایت رسمه: www.rasmeh.com

فرم ثبت نام: http://goo.gl/forms/CQ0X2DAffW 

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1308&rnd=9423

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما