تاریخ: 1394/4/21
تعداد بازديد : 2372

اولین مشخصه متمایز کننده یک طراح صنعتی از دیگر افراد جامعه قدرت بیان تصویری ایده های خلاق است. در صورت داشتن مهارت به تصویر کشیدن ایده هاست که می توان خود را به عنوان طراحی خلاق به جامعه و صنعت معرفی کرد، به همین خاطر است که اولین مهارتی که در مراکز آموزشی دیزاین دنیا آموزش داده می شود، مهارت اسکچینگ (طراحی دستی) و راندو است. بدیهی است که این دو مهارت مکمل و لازمه یکدیگرند.

درست است که امروزه نرم افزارهای متعدد سه بعدی سازی با رایانه به بیان تصویری ایده ها کمک کرده است، اما یادمان باشد که بهترین راه برای ایده پردازی و بیان ایده های بیشمار اسکچینگ است.

آکادمی دیزاین بعد سوم در راستای تقویت مهارت طراحی علاقه مندان و دانشجویان طراحی صنعتی، کلاس های اسکچینگ و راندوی طراحی صنعتی را با تدریس 2 استاد شناخته شده این زمینه به شرح زیر برگزار می کند:

اسکچینگ یا طراحی دست آزاد - 18 ساعت - مدرس: مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه آزاد، مدرس طراحی دانشگاه های هنر، علم و صنعت و آزاد هنر و معماری)

راندو و رنگ آمیزی با ماژیک - 15 ساعت - مدرس: فرزاد برخورداری (کارشناس ارشد طراحی صنعتی، اسکچر و راندو کار حرفه ای محصولات صنعتی)

شروع دوره 30 تیر ماه 94
با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس های آکادمی دیزاین بعد سوم، اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر ثبت نام قطعی نمایند. 
تلفن: 26407646- 021
آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد 4
وب سایت: www.3d-designacademy.com

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1313&rnd=8914

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما