تاریخ: 1394/4/30
تعداد بازديد : 5132

هونربا رتبه1 کنکور هنر انتخاب رشته کنید!

چون:
1- انتخاب کامپیوتری سایت سازمان سنجش بر اساس آمارهای سال قبل است و نمره تراز شما را با نمره تراز داوطلبان در سال های قبل مقایسه می کند و بیشترین پیشنهادی که می دهد بر اساس ساده ترین نوع انتخاب رشته است و تلاش دارد از اشتباه های احتمالی افراد در انتخاب رشته جلوگیری کند.

2- همچنین انتخاب رشته کامپیوتری که به کمک نرم افزار توسط مؤسسات متفاوت پیشنهاد می شود عموماً به روز نبوده و پر از خطاست و بانک اطلاعاتی آنها براساس آمار و اطلاعات ناقص و یا بعضاً غلط می باشد. با توجه به تغییر هر ساله ظرفیت ها در تمامی رشته های کنکور هنر و همچنین مسئله تفکیک جنسیتی زن و مرد که در اکثر رشته های هنر از سال 91 اعمال می شود، بهترین نوع انتخاب رشته توسط افراد به روز و مطلع از تغییرات و با تجربه انجام می شود.

3- در صورتی که هنرجو تصمیم به انتخاب رشته با کمک و اطلاعات خود بگیرد، ممکن است با اشتباهاتی روبرو شود از قبیل:
عدم آگاهی درست از رشته های دارای شرایط خاص، عدم اطلاع از پایه و اساس سیستم سازمان سنجش برای اعلام قبولی افراد، بررسی غلط کارنامه و رتبه های مهم برای انتخاب رشته (رتبه کل در سهمیه، رتبه کشوری، رتبه در 5 زیر گروه، رتبه در سهمیه زیر گروه، رتبه کشوری در زیر گروه و نمرات تراز و غیره... ) جای گذاری غلط رشته های متمرکز و نیمه متمرکز نسبت به یکدیگر (که حتی ممکن است باعث عدم قبولی در هیچ یک از رشته ها گردد) و موارد بسیار دیگر. اما یک مشاور با تجربه و کارکشته می تواند با هر رتبه ای در کارنامه هنرجو، چندین قبولی در رشته های متمرکز (بدون آزمون) و نیمه متمرکز (با آزمون عملی) به دست آورد.

مشاور انتخاب رشته: مسعود کثیری فر

- رتبه کل 1 در کنکور سراسری هنر سال 83 در مقطع کارشناسی
- رتبه 12 کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در سال 87
- عضو بنیاد ملی نخبگان
- مدیر عامل و مؤسس گروه آموزشی هونر

توضیحات کلاس های مرحله دوم:

مؤسسه هونر به عنوان تنها مرجع رسمی و دارای مجوز از آموزش و پرورش، ثبت نام کلاس های "فشرده" آمادگی مرحله دوم (آزمون عملی) کارشناسی را در رشته های زیر آغاز می نماید:

طراحی صنعتی، گرافیک، مجسمه سازی، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس موسیقی (نوازندگی یا آهنگسازی) و نمایش (بازیگری، کارگردانی، ادبیات نمایشی، نمایش عروسکی و طراحی صحنه)

با توجه به سابقه‌ی بسیار درخشان قبولی داوطلبان در این مؤسسه، با رتبه هایی متفاوت از تک رقمی گرفته تا چهاررقمی (که حتی رتبه های نامناسب در کنکور مرحله اول و موفقیت آنها در کنکور مرحله دوم در جدول ذکر شده است)، این مؤسسه ثبت نام در کلاس های مرحله دوم را به هنرجویان و تغییر رشته ای های امسال توصیه می کند.

ثبت نام کلاس های آمادگی مرحله دوم (آزمون عملی) کارشناسی در رشته های: طراحی صنعتی، گرافیک، مجسمه سازی، نقاشی، طراحی پارچه، طراحی لباس و نمایش آغاز شد. با توجه به سابقه ی بسیار درخشان قبولی داوطلبان در این مؤسسه، با رتبه هایی متفاوت از تک رقمی گرفته تا چهاررقمی (که رتبه های نا مناسب در جدول ذکر شده است)، این مؤسسه کلاس های

آمادگی آزمون عملی را به هنرجویان و تغییر رشته ای های امسال توصیه می کند. این دوره ها به جای تبدیل هنرجویان به یک طراح، موسیقی دان، کارگردان یا بازیگر، نقاش و یا گرافیست واقعی (که در زمان کمتر از چندین سال غیر ممکن است!)، به صورت کاملا مصحح محور و بر اساس قلق ها و تکنیک های مورد نیاز برای انتخاب کار هنرجو توسط مصححین(که اکثراً اساتید دانشگاه تهران و داشگاه هنر هستند و مؤسسه هونر توسط اساتید خود، شناختی دقیق بر روی آنها و سلیقه و نظر آنها دارد)برگزار می شود.

کلاس های آمادگی آزمون عملی کنکور هنر به شرح ذیل می باشد:

- کلاس های آمادگی آزمون عملی در رشته طراحی صنعتی با حضور مهندس آروند برگزار می شود.

این کلاس ها در 2 مبحث، سؤالات تشریحی و تئوری و همچنین کار عملی که شامل: اسکچینگ، ارگونومی و طراحی بر اساس پرسپکتیو، رنگ گذاری و راندو، نقشه های فنی، مواد و روش های ساخت و از همه مهم تر ایده پردازی و خلاقیت که رمز قبولی هنرجویان است و مباحث تئوری شامل: ارزیابی ای از دانش فنی و مهارت های صنعتی و شناخت ابزار و نگاه دقیقتر به پیرامون، مورد سوال واقع می شود، برگزار می گردد.

-کلاس های آمادگی آزمون عملی در رشته های گرافیک، نقاشی، طراحی پارچه و طراحی لباس، ارتباط تصویری و مجسمه سازی با حضور آقای علی محرمی (قویترین مدرس کنکور عملی نقاشی و گرافیک و مجسمه سازی در ایران) برگزار می شود.

این کلاس براساس کار آزمون فیگوراتیو است. در کلاس بر روی سوژه های احتمالی کار می شود و برای افرادی که هیچ گونه تجربه طراحی ندارند و حرفه ای ها بسیار مفید خواهد بود. در این مؤسسه نیز همانند مؤسسات دیگر تکنیک ها، قلق ها، و زمانبندی برای موفقیت در کنکور عملی و آشنایی با ابزارهای مجاز برای استفاده در آزمون به کار گرفته می شود. با این تفاوت که بر اساس شناخت مدرس نسبت به اساتید مصحح، کارهای هنرجویان در آزمون عملی، سلیقه و تکنیک های مهم از نظر آنان آموزش داده شده و از پراکنده گویی و آموزش کلی طراحی فیگوراتیو (که عملا در یک دوره چند ماهه غیر ممکن است) پرهیز خواهد شد.

در ضمن آزمون عملی مجسمه سازی در دو قسمت طراحی و حجم سازی می باشد. که کلاس های حجم سازی نیز با توجه به شناختی که نسبت به مصححین و داوران این قسمت وجود دارد برگزار می گردد. همان طور که در لیست قبولی سنوات گذشته مشاهده می کنید هنرجویان با رتبه های غیر مناسب هم قبولی های بسیار خوبی داشته اند.

- کلاس های آمادگی آزمون عملی در رشته نمایش (تمام گرایش ها) با حضور استاد حسن فرضی پور (رتبه 1 کارشناسی ارشد نمایش در کشور) با گرایش های زیر برگزار می شود: 1- بازیگری 2- کارگردانی 3- طراحی صحنه 4- ادبیات نمایشی 5- نمایش عروسکی
- کلاس آمادگی آزمون عملی موسیقی با حضور استاد کوشکی رتبه 15 کنکور هنر
- کلاس آمادگی آزمون عملی عکاسی(مرحله دوم) با حضور برترین اساتید عکاسی کل کشور شامل توضیح مباحث نحوه عکاسی، ابزارهای لازم برای عکاسی، سبک ها و انواع دوربین ها، اطلاعاتی راجع به ظهور و چاپ عکس و آماده سازی نمونه عکس های گرفته شده توسط داوطلب درصورت نیاز به ارائه و...
در جدول ذیل اسامی داوطلبانی را می بینید که با رتبه در سهمیه نامناسب (و نه حتی رتبه کشوری که بدتر از رتبه در سهمیه می باشد)، پس از طی کردن دوره های عملی در مؤسسه هونر نتیجه بسیار درخشانی را کسب کرده اند.

رتبه

رشته

دانشگاه

نام و نام خانوادگی

ردیف 

376

طراحی صنعتی

هنر

المیرا مستقیمی تهرانی

1

512

تئاتر

هنر

فرزانه میدانی 

2

525

نمایش

هنر

پریسیما چگینی

3

574

نمایش عروسکی

تهران

ساناز امینی

4

1000

گرافیک

الزهرا

رضوان السادات موسوی

5

1090

گرافیک

الزهرا

متانت کرمی

6

1102

مجسمه سازی

هنر

گلنوش اکبری زاهد

7

1312

مجسمه سازی

هنر

ماندانا باقری

8

1736

طراحی پارچه

الزهرا

میترا سعیدی

9

2106

طراحی لباس

الزهرا

نازنین امینی

10

2110

گرافیک

سوره - تهران

نیلوفر حساس

11

2250

طراحی پارچه

علم و فرهنگ

مهدیس زاهدی

12

2404

گرافیک

سوره

محمد سمیعی­فرد

13

2538

آهنگسازی

سوره

محمد بهزادنیا

14

3325

نوازندگی

سوره

مهرداد محبی

15

3450

نقاشی

سوره - تهران

مینا توسلی

16

3620

طراحی صنعتی

نوشهر

لیلا بهرامی

17

4192

طراحی پارچه و لباس

علم و فرهنگ

عاطفه کاردان

18

4236

گرافیک

شهرری

سپیده مهدیان

19

6420

آهنگسازی

سوره

میلاد مرادیان

20

جهت رزرو انتخاب رشته و یا دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شهریه و برنامه کلاس های فشرده می توانید هر روز از ساعت 9:00 الی 18:00 با تلفن های گویای مؤسسه تماس حاصل فرمایید. در صورت تماس در ساعات غیر اداری لطفاً از طریق سایت، نام و نام خانوادگی، شماره تماس برای پیگیری احتمالی، درخواست کلاس یا مسئله مورد نظر خود را دقیقاً و به صورت واضح قید فرمایید. و از سایت موسسه ی هونر دیدن کرده و از خدمات اینترنتی آن بهره مند شوید.


تلفن: 77201320(021)
آدرس سایت: www.hoonar.com

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1318&rnd=4463

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما