دوره حضوری آنلاین طراحی خودروبسته های آموزشی راینودوره مدل سازی با راینو و ساب دیدوره حضوری آنلاین طراحی داخلیفیلانودوره حضوری آنلاین طراحی طلا و جواهرات
ارسال کننده: Samyar
تاریخ: 1394/6/23
تعداد بازديد : 3646

علاقه مندان به خودرو با به اصلاح عامیانه تر "ماشین باز"ها در ایران بسیارند و حضور افرادی نظیر کوروش منصوری، نادر فقیه زاده، هرمیداس اتابکی و نظایر آن در عرصه بین المللی در زمینه طراحی خودرو، به وفور یافت می شوند. هر ساله شاهد آن هستیم که هموطنانمان با کمترین علم و دانش در این زمینه، در سطح بین المللی، جوایز ارزشمندی را کسب می کنند. این علاقه و اشتیاق برای طراحی خودرو در جوانان ایرانی، ایجاد بستری تخصصی را ملزم می کند تا آگاهی را در این زمینه، افزایش دهد. هدف ما هم از انتشار نشریه تخصصی طراحی خودرو، این بوده تا بتوانیم سطح آگاهی علاقه مندان را نسبت به طراحی خودرو، افزایش دهیم. امیدواریم که در نیل به این هدف، موفق عمل کرده باشیم و بتوانیم بخشی از انتظارات خوانندگان را در این زمینه تخصصی، برآورده سازیم. 

سعی شده تا در اولین شماره از این نشریه تخصصی، گزیده ای از بهترین مطالب مرتبط با هدف آموزشی گردآوری شود. مطالبی نظیر مراحل طراحی مطرح ترین خودروهای روز و فرآیند تصویری ایده پردازی و تکمیل خودروهای مطرح دنیا، این ادعا را ثابت می کند. آشکاراست که در "اولین" شماره از "اولین" نشریه تخصصی طراحی خودرو در ایران، ضعف هایی وجود دارد. امید است تا به یاری خوانندگان متعهد و علاقه مندان در این زمینه، بتوانیم مسیرمان را قوی تر، بهتر و با انگیزه تر، به شماره های آتی، ادامه دهیم تا به عنوان یکی از تعداد انگشت شمارِ نشریات تخصصی طراحی خودرو در سراسر دنیا، در این زمینه، خدمتی را به هموطنان عزیزمان، ارائه داده باشیم.

خوشحال می شویم تا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید:
[email protected]

نشریه طراحی خودرو

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1338&rnd=4332

نظر بازديدکنندگان (5)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما