تاریخ: 1395/4/13
تعداد بازديد : 1922

اولین مشخصه متمایز کننده یک طراح صنعتی از دیگر افراد جامعه قدرت بیان تصویری ایده های خلاق است. در صورت داشتن مهارت به تصویر کشیدن ایده هاست که می توان خود را به عنوان طراحی خلاق به جامعه و صنعت معرفی کرد، به همین خاطر است که اولین مهارتی که در مراکز آموزشی دیزاین دنیا آموزش داده می شود، مهارت اسکچینگ (طراحی دستی) و راندو است. بدیهی است که این دو مهارت مکمل و لازمه یکدیگرند.

یکی از نقاط ضعف دانشجویان و فارغ التحصیلان طراحی صنعتی در کشور، عدم توانایی بیان تصویری ایده ها در قالب اسکچ دستی و سریع است، در واقع ذهن مملو از ایده های جذاب، در گام اول با بیان تصویری ایده ها یا همان اسکچ سریع و گویا به تجلی می رسد.
درست است که امروزه نرم افزارهای متعدد سه بعدی سازی با رایانه به بیان تصویری ایده ها کمک کرده است، اما یادمان باشد که بهترین راه برای ایده پردازی و بیان ایده های بیشمار اسکچینگ است.

آکادمی دیزاین بعد سوم در راستای تقویت مهارت طراحی علاقه مندان و دانشجویان طراحی صنعتی، کلاس های اسکچینگ و راندوی طراحی صنعتی را با تدریس 2 نفر از بهترین استاتید این زمینه به شرح زیر برگزار می کند:

  • اسکچینگ یا طراحی دست آزاد - 21 ساعت - مدرس: مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه آزاد هنر و معماری، مدرس طراحی دانشگاه های هنر، علم و صنعت و آزاد هنر و معماری)
  • راندو و رنگ آمیزی با ماژیک - 12 ساعت - مدرس: محسن رسولی (کارشناس ارشد طراحی صنعتی از دانشگاه تهران، مدرس دروس اسکچینگ و راندو دانشگاه تهران)

شروع دوره: 22 تیرماه 95

با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس های آکادمی دیزاین بعد سوم، اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:
تلفن: 26407646 - 021
آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد 4
www.3d-designacademy.com

اسکچ

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1436&rnd=7499

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما