تاریخ: 1397/6/15
تعداد بازديد : 675

بعد سومدومین جلسه «راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی» با حضور نفرات اول کنکور 94 و 97 در آکادمی دیزاین بعد سوم برگزار می گردد.

رمز موفقیت رتبه های برتر کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی چیست؟ دلیل عدم موفقیت برخی داوطلبان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی با وجود مطالعه و تلاش زیاد چیست؟

هر ساله درصد زیادی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی را افرادی تشکیل می دهند که رشته کارشناسی آنها طراحی صنعتی نبوده است، همچنین افراد زیادی هستند که با وجود اینکه رشته کارشناسی آنها طراحی صنعتی بوده ولی اطلاعات چندانی راجع به کنکور ارشد طراحی صنعتی، منابع آن، دروس پر اهمیت و... ندارند. به همین خاطر است که با وجود تلاش و صرف وقت فراوان نمی توانند به موفقیت در کنکور ارشد دست یابند.

از این رو آکادمی دیزاین بعدسوم - موفق ترین مرکز برگزارکننده دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی - تصمیم به برگزاری جلسه ای رایگان برای بیان عوامل موفقیت در کنکور ارشد طراحی صنعتی به علاقه مندان این زمینه دارد.

این جلسه با حضور استاد نواب بحرینی، استاد مهیار صامت حقیقی و نفرات اول کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سال 94 و 97 (معین کهریزی و سعید خانجانی) برگزار خواهد. در این جلسه عوامل موفقیت رتبه های برتر سال های گذشته، ارائه راهکارهای مفید در راستای رسیدن به موفقیت و توضیحات دیگر در این زمینه ارائه خواهد شد.

موارد دیگر که در این جلسه ارائه خواهد شد:
میزان مطالعه و زمانی که برای موفقیت در کنکور نیاز داریم چقدر است؟
رتبه های برتر کنکور ارشد طراحی صنعتی چقدر درس خوانده اند؟ اصلاَ چه منابعی را مطالعه کرده اند؟
رمز موفقیت در کنکور ارشد طراحی صنعتی چیست؟
از کی باید شروع به درس خواندن کنیم؟
میزان تأثیر هر درس در کنکور ارشد طراحی صنعتی چقدر است؟
ویژگی مشترک همه رتبه های برتر کنکور ارشد طراحی صنعتی چیست؟
با وجود سر کار یا دانشگاه رفتن می توانیم برای کنکور درس بخوانیم؟
با وجود گذشتن چند سال از پایان کارشناسی، می توانیم در کنکور ارشد موفق شویم؟
و...

این سوالات تنها بخشی از ده ها سوالی است که به ذهن یک دانشجو خطور می کند که منجر به سردرگمی و تردید او در شروع مسیر کنکور می شود که در این جلسه به تمامی آنها پاسخ داده خواهد شد.
برای آشنایی با رزومه موفق آکادمی بعد سوم در چهار سال گذشته می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

برای آگاهی از مسیر پر پیچ و خم کنکور و روشن شدن فضای ذهنی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، آکادمی بعد سوم جلسه رایگان مشاوره برای این عزیزان برگزار می کند تا بدین روش نقشه راهی اجمالی و از پیش تعیین شده از وظایف و باید و نبایدهای ماه های آینده آنها ترسیم کند. واقعیت این است که موفقیت در کنکور آنچنان که دیگران فکر می کنند سخت و دشوار نیست، ولی نیاز به رعایت مواردی اساسی دارد تا رسیدن به هدف را تضمین کند.
لازم به ذکر است که حضور در جلسه برای همگان آزاد خواهد بود.
زمان: چهارشنبه 21 شهریور، ساعت 5 عصر
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام جهت حضور در این جلسه رایگان با تلفن آکادمی تماس بگیرید.

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1622&rnd=8541

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما