طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
طرح کار
فرمی نیک
گروه طراحی صنعتی اکسیر
شرکت طراحی آکسون
دسته بندی: مطالب متفرقهطراحی مد، گرافیک، تبلیغات
تاریخ: 1398/2/4
تعداد بازديد : 1264
print

خودآموز طراحی طلا و جواهر

خودآموز طراحی طلا و جواهرآموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خودآموز طراحی طلا و جواهر، 4DVD اورجینال، 23 ساعت آموزش، کیفیت HD، همراه با فایل های تدریس شده، ارسال رایگان و 24 ساعته با پست پیشتاز به سراسر کشور، پشتیبانی آنلاین.

آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه

آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، یک پکیج تصویری است. همه دروس آن تالیف شده است. این آموزش سه مرحله مقدماتی، متوسط و پیشرفته را شامل می شود، آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه تلفیقی از تمامی سبک های کهن و مدرن استفاده شده است. هنرجو در هر رده سنی که باشد بعد از دیدن آموزش به راحتی می تواند در این صنف شروع به فعالیت اقتصادی نماید و با حداقل سرمایه (خرید یک لپ تاب) وارد این حرفه شود. خودآموز طراحی طلا و جواهر نیاز به هیچ پیش نیاز دیگری ندارد و شما قدم به قدم از نقطه صفر تا صد پیش خواهید رفت. این خود آموز به نوعی کتاب طراحی طلا و جواهر محسوب می شود. تمام دروس تدریس شده در این مجموعه به صورت کاربردی و قابل تولید هستند. اصول مخراج کاری و جواهر نگاری و استانداردهای طراحی و کارگاهی طلا و جواهر در تمامی دروس مد نظر قرار داشته است. خودآموز طراحی طلا و جواهر بیش از 23 ساعت آموزش تصویری وجود دارد که می تواند به عنوان مرجع استفاده شود. [گارانتی 6 ساله بدون قید و شرط - چنانچه دی وی دی های شما پس از مدتی به دلیل خط و خش معیوب شود و یا بعد از چند سال بشکند ما به صورت رایگان برای شما تعویض می کنیم]

بازار کار طراحی طلا و جواهر

بازار کار طراحی طلا و جواهر، شما می توانید در 6 زیر مجموعه شغلی مشغول به کار شوید.

  • آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، استخدام: بعد از آموزش طراح به عنوان یک اپراتور تریدی کار در دفتر طراحی طلا و جواهر، کارگاه ریختگری و یا جواهرسازی استخدام می شود.
  • آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، کار در منزل (پروژه ای): در این مرحله طراح با استفاده از لب تاب و یا کامپیوتر شخصی خود در منزل طراحی می کند، این طراحی به سفارش دفاتر طراحی و کارخانه ها می باشد.
  • آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، کار تمام کُن: طراح با استفاده از سرمایه اولیه خود، شروع به ساخت طرح می کند.
  • آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، دفتر طراحی: در این مرحله از کار طراح یا شخصا و یا گروهی اقدام به راه اندازی یک دفتر کار طراحی طلا و جواهر می کند.
  • آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، ثبت برند: شما با ثبت یک برند می توانید پیشرفت بهتری داشته باشید و مشتریان بهتر و در نتیجه، درآمد بیشتری کسب نمایید.

آموزش طراحی طلا و جواهر با رایانه، آموزش: آموزش امری نیست که بتوان زود به حوزه آن وارد شد، بسیاری از افراد با امید وارد این رشته می شوند و اگر شما با عدم تجربه کافی شروع به آموزش دادن نمایید مطمئنا در طول دوره تدریس دچار ضعف خواهید شد هر چند این نقاط ضعف از دید هنرجو پنهان بماند اما بعدا باعث عدم پیشرفت او و در نتیجه هدر رفتن هزینه و عمر ایشان می شود. البته در صورتی که به تمام چم و خم کار آشنا هستید آموزش می تواند حداقل از نظر اعتبار بر وجه شما بیافزاید.

خرید حضوری: در دفتر شرکت
خرید آنلاین: https://www.salarpurimani.com/shop/intuitive-jewelry-design 
خرید تلفنی: 09121137452 - 09355111112 - 09355111166


تصاویر خودآموز طراحی طلا و جواهر
تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=1651&rnd=5904

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما