طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
مکانیزم های جذاب
ارسال کننده: فرزاد برخورداری جاشکی
دسته بندی: اخبار طراحیمسابقات طراحی
تاریخ: 1389/12/15
تعداد بازديد : 7375
print

نتایج مسابقه طراحی خودروی لامبورگینی اس یو وی برای سال 2025

مسابقه طراحی لامبورگینی برای سال 2025 که به همت و داوری استاد فرزاد برخورداری و به میزبانی وب سایت کافه دیزاین برگزار شده بود، در تاریخ 15 اسفند 1389 اعلام شد.

طرح خودروها می بایستی در حد و اندازه خودروی پورش کاین طراحی می شد که البته شرکت کنندگان می توانستند گرین هاوس و شیشه های آن را کوتاه تر از پورشه کاین در نظر بگیرند. هویت خودرو و خط و خطوط بدنه باید به صورتی طراحی می شد که یادآورنده محصولات لامبورگینی باشد.

از جمله موارد مدنظر در طراحی لامبورگینی مورد نظر، در نظر گرفتن فضا برای 4 سرنشین به همراه فضای حمل بار، موتور جلو، دو دیفرانسیال و سیستم خنک کننده آب برای موتور بود. ارتفاع شاسی، نه خیلی بلند و نه کوتاه؛ باید جاده های بیرون شهری رو در حد متعادل بتواند پشت سر بگذارد و بیشتر به قابلیت های اسپورتی و هندلینگ آن توجه بشود.

برندگان مسابقه:

نفر اول: آقای آرین مقبلی

آرین مقبلی

نفر دوم: آقای احسان سید احمد

احسان سید احمد

نفر سوم: آقای محمدرضا فلاح

محمدرضا فلاح

برای دریافت فایل ZIP سایر آثار ارسال شده، این فایل را دانلود کرده و از رمز www.newdesign.ir برای unzip کردن آن استفاده نمایید.

جوایز نفرات برتر به شرح زیر پس از اعلام نتایج، برای برندگان این مسابقه ارسال شد:

نفر اول: لوح تقدیر امضاء شده + سری کامل دی وی دی های آموزشی اسکات رابرتسون + سری کامل دی وی دی های هارالد بیکر + مجموعه چهار تایی دی وی دی های آموزش طراحی خودروی فرزاد برخورداری

نفر دوم: لوح تقدیر امضاء شده + سری کامل دی وی دی های آموزشی اسکات رابرتسون + مجموعه چهار تایی دی وی دی های آموزش طراحی خودروی فرزاد برخورداری

نفر سوم: لوح تقدیر امضاء شده + مجموعه چهار تایی دی وی دی های آموزش طراحی خودروی فرزاد برخورداری

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=829&rnd=988

نظر بازديدکنندگان (68)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما