طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

فرمی نیک
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
گروه طراحی صنعتی اکسیر
طرح کار
شرکت طراحی آکسون
ارسال کننده: مهدی رهنما
دسته بندی: اخبار طراحیمسابقات طراحی
تاریخ: 1390/2/21
تعداد بازديد : 3747
print

مرحله کشوری"مسابقه بین المللی طراحی آشپزخانه آینده" برگزار شد

دومین دوره مسابقه " طراحی آشپزخانه آینده" بیستم اردیبهشت ماه با همکاری دو شرکت ال جی و گلدیران و دانشگاه های تهران و آزاد اسلامی برگزار شد.

در این مسابقه، 20 نفر از دانشجویان پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشکده ی هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی که ابتدا در مرحله مسابقات داخلی انتخاب شده بودند، به رقابت با یکدیگر پرداختند. از 20 طرح ارائه شده در این مسابقه، آقای مسعود فریدی زاد از دانشگاه تهران و خانم تهمینه مظلوم نژاد از دانشگاه آزاد به عنوان طراحان برتر برگزیده شدند و به مرحله ی بین المللی راه یافتند.

شرکت ال جی و گلدیران که توانسته اند این مسابقه جهانی را برای دومین سال پیاپی در ایران برگزار کنند، هدف خود را تحقق انتظارات نسل آینده از ویژگی های آشپزخانه های فردا و ایجاد فرصتی برای عملی شدن ایده های خلاقانه طراحان جوان اعلام کرده است.

در این مسابقه، آقای اندی کیم، مدیرعامل ال جی در ایران و آقای حسین تنهایی، نایب رئیس هیأت مدیره گلدیران حضور داشتند و از شرکت فعالانه دانشجویان قدردانی کردند. همچنین آقایان دکتر امامی و دکتر چوپانکاره از اساتید دانشگاه تهران و آقایان دکتر شیرازی و مهندس زهری از دانشگاه آزاد اسلامی داوری این مسابقات را بر عهده گرفتند.

شایان ذکر است که برگزیدگان مسابقه برای حضور در مرحله منطقه ای به امارات اعزام خواهند شد و در آنجا با طرح های برتر دانشجویان کشورهای عربستان سعودی، آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی، مصر و ترکیه رقابت خواهند کرد. همچنین لازم به یادآوری است که در دوره اول مسابقه "طراحی آشپزخانه های آینده" که سال گذشته برگزار شد، تیم دو نفره ای از دانشگاه تهران توانستند مقام اول را به خود و کشور ایران اختصاص دهند.

مسابقه بین المللی طراحی آشپزخانه آینده

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=864&rnd=4214

نظر بازديدکنندگان (17)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما