دوره حضوری آنلاین طراحی خودرودوره حضوری آنلاین طراحی طلا و جواهراتبسته های آموزشی راینودوره حضوری آنلاین طراحی داخلیدوره مدل سازی با راینو و ساب دیفیلانو
ارسال کننده: جواد یزدانی
تاریخ: 1390/9/19
تعداد بازديد : 3712

عنوان طرح: Symbolic ICU/CCU Bed Position Controller
برنده جایزه طراحی مفهومی رددات 2011 در دسته دانش زندگی
reddot design award، design concept، Life Science 

طراح: یونس دانشور
کارشناسی طراحی صنعتی: دانشگاه هنر اسلامی تبریز
دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی: هنرهای زیبا

معرفی طرح:
کنترل کننده تخت های آی سی یو/سی سی یو با ظاهری همانند شرایط بیمار بر روی تخت، برای بهبود و تسریع تنظیم تخت توسط پرستار طراحی شده است. تخت های بیمارستان بنا به شرایط بیمار، نیاز دارد در حالت های مختلفی قرار بگیرد. علاوه بر آن حالت هایی هم برای شرایط اورژانس وجود دارد، که تخت باید در کمترین زمان ممکن به آن حالت تنظیم شود.

تنظیم تخت آی سی یو - یونس دانشور تنظیم تخت آی سی یو  - یونس دانشور

امروزه برای تنظیم حالت های مختلف تخت، کلیدهای متفاوتی برای هر قسمت در نظر گرفته شده است که تسلط به آنها نیاز به آموزش و تمرین دارد و در شرایط بحرانی که تخت باید به حالت خاصی تنظیم شود، تعدد کلید های مشابه می تواند برای پرستار ایجاد سردرگمی کند.

این کانسپ با یکپارچه کردن کلیدها در یک یونیت، با ظاهری همانند شرایط بیمار روی تخت، تنظیم تخت را برای پرستار بهبود داده و تسریع می کند. همچنین باعث بالا رفتن دقت پرستار و پایین آمدن درصد اشتباه آن هنگام انجام این عمل می شود.

- مشاهده ویدئوی کوتاهی از مراسم اعطای جایزه
مشاهده جزئیات طرح و سایر طرح ها در سایت رددات

وب سایت طراحی صنعتی ایرانی، به نمایندگی از تمام علاقه مندان به طراحی و طراحان ایرانی، این موفقیت را به یونس دانشور و جامعه طراحی صنعتی ایران تبریک می گوید.

یونس دانشور - رددات

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=953&rnd=9227

نظر بازديدکنندگان (19)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما