طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

دسته بندی: مطالب متفرقهمعرفی کتاب
تاریخ: 1391/2/4
تعداد بازديد : 7703
print

معرفی کتاب: خط طلایی

کتاب خط طلایی، صد درس کلیدی بیان ترسیمی در طراحی صنعتی، گستره ی کاملی از نکات طلایی بیان طراحانه را ارائه می کند. نکاتی که با به کارگیری آن ها از یک سو درستی طراحی و از سوی دیگر قدرت طراحی را می توان ارتقاء داد.

هدف این کتاب، آموزش تصویری نکته های کلیدی ارائه ی ترسیمی در طراحی صنعتی است. فراتر از بیان ترسیمی، این کتاب روش های تفکر طراحانه را نیز به خوانندگانش می آموزد.

مولف این کتاب، مهدی اصل فلاح، عضو هیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران است و درابتدای آن مقدمه های کوتاه و جالبی نیز از برخی اساتید و صاحب نظران طراحی نظیر آقایان قباد شیوا، محمدصادق ژیان، روبرت سرکیسیان، ایمان مقصودی و سیدرضا مرتضایی در زمینه ی جایگاه مهارت های ترسیمی در طراحی صنعتی ارائه شده است. همچنین نمونه هایی از آثار طراحی دستی طراحان ایرانی نظیر فرناندمیرزا، نادرفقیه زاده، محمدصادق ژیان، سامان آشتیانی، علیرضا ریاحی، ایمان مقصودی، کیوان نادری، سعید اقبال، عبدالحسین لطیفی، فرهاد الهی شیرازی، فرزاد برخورداری و مسعود جعفری در این کتاب ارائه شده اند.

کتاب خط طلایی، در 214 صفحه رنگی با جلد سخت و توسط انتشارات فرهنگسرای میردشتی به چاپ رسیده است و برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی و داوطلبان شرکت در آزمون های عملی این رشته مفید است.

علاقه مندان جهت تهیه این کتاب می توانند با شماره تلفن مرکز پخش کتاب این انتشارات 66490662 تماس بگیرند.

خط طلایی

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=993&rnd=6120

نظر بازديدکنندگان (16)


مطالب مرتبط:
راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما