طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

شرکت طراحی آکسون
گروه طراحی صنعتی اکسیر
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
فرمی نیک
ارسال کننده: نازیلا محمد قلیزاده
دسته بندی: مطالب متفرقه معرفی کتاب
تاریخ: 1393/2/23
تعداد بازديد : 4246
share on Facebook   share on Facebook   print

معرفی کتاب: قواعد فراگیر طراحی

قواعد فراگیر طراحیهر طرحی که ما می بینیم، چه یک تبلیغ بازاریابی باشد و یا طرحی برای نمایش یک موزه، یک بازی و یا یک سیستم کنترل پیچیده، ترکیبی از مفاهیم و ایده هاست که از زمینه های گوناگونی تشکیل شده است. از آنجا که هیچ شخصی در تمامی این زمینه ها متخصص نیست، طراحان باید از منابع و مرجع های مختلفی استفاده کنند تا به اطلاعات دست پیدا کرده و آنها را به کار برند.

کتاب قواعد فراگیر طراحی اولین مرجع میان رشته ای طراحی است که توضیحات واضح همراه با مثال و نمونه ها را به آسانی در اختیار شما قرار می دهد و به واسطه این اطلاعات شما به 125 مفهوم مهم طراحی دست پیدا می کنید.

این کتاب مرجع، استانداردی برای طراحان، مهندسان، معماران و دانشجویانی فراهم می کند که درصدد توسعه تخصص و پیشرفت آن هستند.
مفاهیم این کتاب عموما به قواعدی مرکب از قوانین، رهنمودها، تمایلات انسانی و ملاحظات کلی و عمومی طراحی باز می گردد. این قواعد از میان قواعد متنوعی در زمینه طراحی، بر پایه فاکتورهای مختلف انتخاب شده اند. هدف این کتاب این است که طراحان را در مواجهه با چالش های گوناگون یاری داده و میزان تلاش لازم برای آموختن در مورد قواعد کلیدی طراحی در روندها و شیوه های مختلف کاهش دهد. کتاب قواعد فراگیر طراحی ترجمه کتاب معروف Universal Principles of Design است.

عنوان کتاب: قواعد فراگیر طراحی
نویسندگان: ویلیام لیدول، کریتینا هولدن، جیل باتلر
مترجمان: راضیه مهدیه، نازیلا محمد قلیزاده، مهسا حقی پناه و راءیکا خورشیدیان
ویراستار علمی: سینا خلخالی
مشاور علمی: دکتر سیدرضا مرتضایی
ناشر: فرهنگسرای میردشتی

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1170&rnd=2633

نظر بازديدکنندگان (4)


مطالب مرتبط:
کتاب
یونیورسال
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما