طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

دوره طراحی محصول
گروه طراحی صنعتی اکسیر
فرمی نیک
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
شرکت طراحی آکسون
ارسال کننده: مدير سايت
دسته بندی: اخبار طراحی کنفرانس و همایش ها
تاریخ: 1394/4/14
تعداد بازديد : 1280
share on Facebook   share on Facebook   print

گزارش کارگاه طراحی مشترک گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر و شرکت باتیس

در آستانه روز جهانی طراحی صنعتی و روز ملی صنعت و معدن، کارگاه طراحی با همکاری مشترک گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر و شرکت باتیس در فرهنگسرای شفق برگزار شد.این کارگاه به مدت 6 ماه و با هدف ترویج فرهنگ نوآوری طراحی محور و آموزش فنی وتولید گرایانه، توسط شرکت باتیس با حضور جمع کثیری از اساتید، طراحان، فعالان اقتصادی و دانشجویان برجسته برگزار گردید و مراسم اختتامیه آن در فرهنگ سرای شفق برگزار شد. در این کارگاه بیش از 70 طرح نوآورانه در زمینه های طراحی خلاقانه دستگیرهای درب متناسب با ویژگی های اقلیمی، فرهنگی، معماری، طراحی داخلی، سبک زندگی و سلیقه ایرانیان توسط 25 دانشجوی رشته طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران ارائه شد.

در مراسم پایانی این کارگاه طراحی، از پنج طرح نوآورانه به انتخاب هیئت داوران رونمایی شد و به صورت ویژه از طراحان آنها تقدیر گردید. فرشاد طاهری مدیرعامل شرکت باتیس، بیان داشت که طرح های منتخب این کارگاه پس از طی مراحل فنی و طراحی جزئیات به تولید انبوه خواهند رسید و بر مبنای استراتژی های این شرکت، با هدف جهانی کردن طرح های نوآورانه طراحان ایرانی، وارد بازارهای بین المللی خواهد شد.

وی افزود: ارتباط دو سویه میان صنعت و دانشگاه باعث توسعه خلاقیت و نوآوری در میان کارآفرینان وفعالان اقتصادی می شود و در نهایت منجربه برندسازی و رونق تولید صنعتی خواهد شد تا با این استراتژی، برندهای داخلی در سطح منطقه و خاورمیانه با اثر گذاری و موفقیت بیشتر فعالیت نمایند.

همایش باتیس

تهیه شده در: http://www.newdesign.ir/search.asp?id=1310&rnd=8820

نظر بازديدکنندگان (0)


مطالب مرتبط:
باتیس
دانشگاه هنر
دستگیره
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما