طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
فرمی نیک
شرکت طراحی آکسون
گروه طراحی صنعتی اکسیر
دسته بندی: اخبار طراحیمباحث تئوری طراحی
تاریخ: 1399/11/25
تعداد بازديد : 561
print

دوره جامع طراحی محصول آکادمی یوزراکس

طراحی محصولطراحی محصول (Product Design) یکی از اصلی ترین ارکان مهم تجاری سازی ایده ها و گام نخست برای خلق محصولات جدید و نوآورانه است. فراگیری و به کار بستن دانش طراحی شاه کلید تولید محصول و موفقیت در رقابت تجاری است و بدون آشنایی با روش های اصولی طراحی محصول و به کار گرفتن آن در فرایند تولید، هر محصول جدیدی در رقابت با محصولات رقیب در بازار محکوم به شکست خواهد بود. به همین دلیل در سال های اخیر تخصص طراحی و مدیریت محصول، مورد توجه بسیاری از رهبران بازار قرار گرفته است و موقعیت های شغلی فراوانی در این حوزه پدید آمده است.

در همین راستا، آکادمی یوزراکس اقدام به برگزاری دومین دوره جامع طراحی محصول نموده است. در این دوره چهارماهه که به صورت آنلاین برگزار می شود، مهارت هایی از قبیل مدیریت محصول، مفاهیم پایه تجربه کاربری، تحقیقات کاربر، طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری، ارزیابی تجربه کاربر و مهارت های نرم، بازاریابی، گیمیفیکیشن و چابکی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. علاوه بر این در کنار آموزش، شرکت کنندگان این دوره با همراهی منتورهای تخصصی، یک پروژه واقعی طراحی محصول دیجیتال را به صورت کامل انجام خواهند داد و مهارت های لازم برای طراحی، بهبود و ارتقا محصول کاربرمحور را کسب می کنند.

همراهان محترم سایت می توانند با کد تخفیف newdesign در این دوره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره می توانید به وبسایت http://pd.userxevent.ir  مراجعه نموده و یا با شماره 66128068  (021) و 09366129101 تماس بگیرید

دوره آنلاین طراحی محصول

تهیه شده در: https://www.newdesign.ir/content/?id=2735&rnd=2694

نظر بازديدکنندگان (1)


مطالب مرتبط:
صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما