دوره مدل سازی با راینو و ساب دیدوره حضوری آنلاین طراحی داخلیدوره حضوری آنلاین طراحی طلا و جواهراتدوره حضوری آنلاین طراحی خودروفیلانوبسته های آموزشی راینو
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

نسخه انگلیسی کتاب "این تفکر طراحی خدمات است" (فایل تورنت)
This is Service Design Thinking
This book outlines a contemporary approach for service innovation." This is Service Design Thinking."introduces a new way of thinking to beginners but also serves as a reference for professionals. It explains the approach, its background, process, methods and tools and connects theory to contemporary case studies. A set of 23 international authors created this interdisciplinary textbook applying exactly the same user-centered and co-creative approach it preaches.

1114 کلیک
www.newdesign.ir
اثاثیه ای که فضا را تغییر می دهد
Furnitecture
Furnitecture کتاب مرجعی است که مبلمان، محیط های داخلی و راه حل هایی برای فضاهای کوچک را در نقطه تلاقی بین طراحی و معماری، بررسی می کند. این کتاب شامل کار نسل جوانی از طراحان در سراسر جهان است که شروع به فکر در مورد مبلمان در راستای معماری کرده است و در نتیجه، قطعاتی که ماهرانه فضاهای داخلی را تغییر می دهند.

1329 کلیک
booktolearn.com
هزار مدل وسایل های متنوع، وسایل خانه، وسایل تزئینی
1000 Product Designs Eric Chan Ecco
کتاب الکترونیک با موضوع ابزار و لوازم خانگی، وسایل تزئینی و ابزار مورد استفاده روزمره می باشید، این تصاویر با فرمت PDF ذخیره شده و با کیفیت بالایی بر روی سایت قرار گرفته شده است.

1667 کلیک
persiangfx.com
اسباب بازی و صنایع دستی
Toy & Craft
اسباب بازی های این کتاب را آقای سونگ هوگزیان فقط از برگ نخل ساخته است. آنها مانند اسباب بازی هایی که هر کس می تواند در مغازه ها بیابد نیستند) به خصوص که امروزه بیشتر اسباب بازیها گران قیمت می باشند. (بنابراین هر کسی که به این نوع برگ دسترسی داشته باشد می تواند این نوع از اسباب بازی ها را بسازد، حتی اگر شما به برگ نخل که او استفاده کرده است دسترسی ندارید، می توانید ماده ای مشابه را جایگزین کنید.

2027 کلیک
design.hnu.edu.cn
500 صندلی؛ کارناوال طرح‌های سنتی و نوآورانه
500 Chairs: Celebrating Traditional & Innovative Designs
این کتاب، یکی از جدیدترین مطالب در سری مجموعه های 500، کلکسیونی خیره کننده از فرم ها و اشکال کلاسیک تا ابداعات مبتکرانه از نوآوری های مدرن در طراحی صندلی را از پیشروان سازنده مبلمان امروز، ارائه کرده است. این صندلی ها تنها برای نشستن ساخته نشده اند! آنها قطعاتی از هنر به منظور لذت چشم ها، کشش تخیل و گاهی اوقات برای هیجان فانتزی هستند.

1734 کلیک
booktolearn.com
تکامل اشیاء مفید
The Evolution of Useful Things
کتاب تکامل اشیاء مفید نگاهی میکروسکوپیک بر مصنوعاتی می اندازد که بیشتر ما بر آن ها تکیه می کنیم اما به ندرت درباره آن ها می اندیشیم.

1485 کلیک
booktolearn.com
عناصر طراحی
Elements Of Design
این کتاب ستایشی از یک معلم استثنایی و مطالعه‌ای از روابط تصویری انتزاعی است که هدف دائمی او بوده است.
Rowena Reed Kiostellow، طراحی صنعتی موسسه Pratt را برای بیش از پنجاه سال، آموزش می‌دهد. طراحانی که او آموزش داده است و طراحانی که آن‌ها، امروزه آموزش می‌دهند، چهره طراحی آمریکایی را تغییر داده‌اند.
این کتاب مختصر، آموزنده، ‌ارزشمند، مجموعه‌ تمریناتی که دانشجویان Kostellow را از دستکاری اشکال ساده تا ساخت راه حل‌های پیچیده برای مسائل دشوار طراحی هدایت کرده‌اند، بازسازی می‌کند…

2099 کلیک
booktolearn.com
طراحی برای دنیای واقعی
Design For The Real World
مطالعه این کتاب، یک طرح برای بقا در انرژی و منابع جهان دچار کمبود امروزی ارائه می‌دهد.
کتاب "طراحی برای دنیای واقعی" استراتژی‌هایی برای توسعه محصول که پاسخگوی نیازهای انسانی می‌باشد را ارائه می‌دهد.

1819 کلیک
booktolearn.com
خلق جواهرات سنگی
creat jewelry: Stones
کتاب "خلق جواهرات سنگی" با اثبات اینکه برای خلق جواهرات فوق‌العاده از سنگ جواهر نیاز به یک طراح حرفه‌ای نیست، شرح می‌دهد که چطور اضافه‌کردن فیروزه، یاقوت، یشم، عقیق و هر سنگ نیمه‌قیمتی دیگر می‌‌تواند نتایج خیره‌کننده‌ای برای جواهرات دست‌ساز به‌ارمغان بیاورد.
23 پروژه‌ متنوع در این کتاب ارائه شده است که از نخ‌کشیدن آسان تا تکنیک‌های بافندگی پیچیده مهره‌ها را شامل می‌شود.

1860 کلیک
booktolearn.com
طراحی جهانی؛ ایجاد محیط‌های فراگیر
Universal Design: Creating Inclusive Environments
این کتاب به‌عنوان یک متن استاندارد در این زمینه، طراحان را با اصول و روش طراحی برای تمام افراد،‌ آشنا می‌سازد.
این کتاب از پایه‌های قابلیت دسترسی و کهولت تا روش طراحی داخلی، محصولات، سیستم‌های خانه‌سازی و حمل و نقل؛ تمام جنبه‌های این رشته رو به رشد را کاوش کرده است.
کتاب پیش رو با پوشش بهترین نمونه‌های تمرینی برای شرح ارزش طراحی جهانی، هم به‌عنوان بررسی این رشته و هم به‌عنوان یک منبع برای محققان، یقینا به‌طور مداوم در دسترس طراحان مختلف قرار خواهد گرفت.

1364 کلیک
booktolearn.com
طراحی فضاهای داخلی
designing interiors
کتاب "طراحی فضاهای داخلی" بعد از انتشار در سال 1992، به یک ابزار مرجع بسیار موفق و کتاب درسی طراحی تبدیل شد.
به‌روزرسانی‌ای موجود در ویرایش دوم این کتاب درزمینه گرایش‌های پایداری و طراحی سبز، کدهای ساختمانی، طراحی جهانی و مدل‌های اطلاعاتی ساختمان؛ ترفندهای سابق تجاری طراحی ارزشمند داخلی را تقویت می‌کنند.
Rosemary و Otie Kilmer، دو متخصص طراحی، تاریخچه‌ای کامل‌تر از طراحی ارائه می‌دهند که شامل طراحی غی.رغربی و تصاویر رنگی پویا می‌باشد تا.مفاهیم فنی را دقیق‌تر بیان کنند.

1612 کلیک
booktolearn.com
جواهرسازی سیمی زیبا برای مهره بافان
Beautiful Wire Jewelry for Beaders: Creative Wirework Projects for All Leve
کتاب "جواهرسازی سیمی زیبا برای مهره‌بافان" شامل پروژه‌هایی است که مهارت‌های کار با سیم را با طرح‌های جواهرات منجوق‌دوزی‌شده، ترکیب می‌کند.
این کتاب تکنیک‌محور، با فصل‌هایی درزمینه اصول کار با سیم، اصطلاحات، مواد و تکنیک‌های پایه‌ای کار با سیم و پروژه‌هایی درزمینه توسعه مهارت‌های خواننده، تکمیل شده است.
در این پروژه‌ها، سنگ‌های قیمتی، کریستال، شیشه و مروارید‌ها با هم ترکیب می‌‌شود و برای مهره‌بافان و کسانی که کارهای سیمی انجام می‌دهند، بدون در نظرگرفتن سطح مهارتی آنها طراحی شده است.

1689 کلیک
booktolearn.com
طراحی وسایل خانه
furniture design
طراحان وسایل خانه، طیفی از اطلاعات و رشته ها را برای ایجاد شغل خود طراحی می کنند. کتاب "طراحی وسایل خانه" از تاریخچه تا نظریه و تکنولوژی؛ یک بررسی جامع از هنر ضروری و جنبه های عمل گرای طراحی وسایل خانه را ارائه می دهد. این کتاب در سطح گسترده ای با تصاویر و طراحی ها؛ تصویرسازی شده است و شامل یک بخش رنگی جدید می باشد. این ویرایش جدید شامل پوشش به روز از مشخصات مواد، طراحی سبز، طراحی دیجیتالی و فناوری های ساخت می باشد. همچنین شامل بیست و پنج مطالعه موردی از طراحی وسایل خانه می باشد که نشان دهنده انتخاب گسترده ای از کارها، طراح ها و تکنیک ها می باشد.

1761 کلیک
booktolearn.com
طراحی ماشین همچون حرفه ای ها
How to draw car like a Pro.
طراح ماشین مشهور Thom Taylor تلاش داشته است تا سبک کلاسیک خود را با تمام تصویرهای جدید و استفاده از تکنیک های نقاشی کامپیوتری در طراحی امروزه به روز کند. Taylor با نکته هایی درزمینه انتخاب ابزار ها و وسایل مناسب آغاز می کند، سپس به سمت پرسپکتیو و تناسب، اسکچینگ و نقاشی کارتون، رسانه های گوناگون، نور، سایه، انعکاس، رنگ و حتی طراحی های داخلی حرکت می کند. این کتاب برای کمک به علاقه مندان در تمام سطوح هنری نوشته شده است. همچنین شامل بیش از 200 مثال از بسیاری از هنرمندان معرف در زمینه خودرو می باشد.

2640 کلیک
booktolearn.com
طراحی مکانیزم
Mechanism Design
طراحی مکانیزم ها به صورت سنتی با اتکا با تجربه و خلاقیت طراحان صورت می گرفته است. بدیهی است که این متد طراحی، لزوما تمام راهکارهای ممکن را بررسی نمی کند و لزوما به بهترین نتیجه منجر نمی شود. کتاب طراحی مکانیزم با نگاه محاسباتی به طراحی مکانیزم ها، روش جدیدی را برای دستیابی به طراحی سیستماتیک و طبقه بندی شده مکانیزم ها ارائه می کند.

2284 کلیک
www.freemag.ir

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  -   مطالب جدید

راه های ارتباطی:
اینستاگرام | کانال تلگرام | فیس بوک | تماس با ما