طراحی صنعتی ایرانی

طراحی صنعتی ایرانی

گروه طراحی صنعتی اکسیر
استودیو طراحی ایکاس طراحی صنعتی
فرمی نیک
شرکت طراحی آکسون
مدرسه مجازی دیزاین فیوژن
پرینت سه بعدی فیلانو
دانلود منابع طراحی صنعتی
 
پیشنهاد لینک جدید
   ارگونومی (3)    اسکچ و راندو (4)    بیونیک (1)
   تئوری طراحی (33)    تاریخ طراحی (4)    خلاقیت (4)
   طراحی بسته بندی (5)    طراحی جواهر و زیورآلات (16)    طراحی خدمات (1)
   طراحی خودرو (6)    طراحی مبلمان و دکوراسیون (21)    طراحی محصول (8)
   مهندسی (3)    مواد و فرآیندهای تولید (8)    نرم افزارها (3)
   تمام لینک ها (120)      
 

فرآیند، مواد و اندازه‌گیری؛ تمام جزئیات مورد نیاز طراحان صنعتی
Process, Materials, and Measurements: All the Details Industrial Designers Need to Know But Can Never Find
در دنیای طراحی محصول، هزاران ذره از اطلاعات ضروری در طیف وسیعی از منابع پراکنده شده‌اند. کتاب "فرآیند، مواد و اندازه‌گیری" تمام اطلاعات حیاتی که طراحان نیاز دارند تا به‌صورت روزانه از آن‌ها آگاهی کسب کنند را جمع‌آوری کرده است و در یک هندبوک مرتب و ضروری،‌ سازماندهی کرده است.برای آنکه طراحان قادر باشند تا طرح‌های کاربردی بسازند و از قانونی‌بودن آن مطمئن شوند، نیاز دارند تا از جزئیات بی‌شماری آگاه باشند.این جزئیات برای اینکه طراحان بتوانند محصولات موفق و موثر در هر نوعی را خلق کنند، ضروری می‌باشد و طراحان را با یک هندبوک جامع مجهز می‌کند که می‌توانند بارها و بارها به آن مراجعه کنند.

887 کلیک
www.booktolearn.com
طرح‌های کار با چوب
I Can Do That! Woodworking Projects
در این کتاب، هر طرح به حداقل ابزار (فقط دست و ابزارهای قوی قابل حمل) و حداقل تجربه کار با چوب نیاز دارد. این طرح‌ها به مواد ارزانی نیاز دارند که به راحتی در فروشگاه‌های محلی یافت می‌شوند و در زمان و پول شما صرفه‌جویی می‌شود.
این کتاب شامل یک راهنمای آموزشی برای استفاده از هر ابزار می‌باشد که آن را یک راهنمای عالی برای تازه‌کاران تبدیل کرده است.

915 کلیک
www.booktolearn.com
کتاب کامل سفال پلیمر
The Complete Book of Polymer Clay
"کتاب کامل سفال پلیمر"، شامل آخرین تکنیک ها، نکته های کاربردی و رازهای حرفه ای می باشد. نویسنده یک بازبینی وسیع از مواد موردنیاز، اصول چگونگی کار و تکنیک های ساخت ارائه می دهد. او همچنین به ارائه شش طرح اصلی با دستورالعمل های کامل آنها می پردازد که به خوانندگان نشان می دهد چگونه آویز ها، جعبه های عتیقه، گردنبند و دستبند را بسازند. "کتاب کامل سفال پلیمر" با سبک نوشتاری جامع، روشن و مختصر خود، یک مکمل ضروری برای کتابخانه های هنرمندان این حرفه بدون درنظر گرفتن سطح مهارتی آنها به شمار می آید.

625 کلیک
www.booktolearn.com
مواد و طراحی؛ هنر و علم انتخاب مواد در طراحی محصول
Materials and Design: The Art and Science of Material Selection in Product Design
کتاب انتخاب مواد در طراحی صنعتی، اطلاعات جدیدی ارائه می دهد که از یک سو دانشجویان مهندسی را با اصول طراحی صنعتی و ایده ای که انتخاب مواد می تواند مستقیما در کیفیت و ظرافت طرح ها تأثیر بگذارد آشنا می کند و از سوی دیگر پارامترهای مهندسی را به دانشجویان طراحی صنعتی و طراحان صنعتی، از طریق رویکردی جامع و در دسترس معرفی می کند.


1124 کلیک
www.booktolearn.com
کار با چوب؛ راهنمای گام به گام تصویری نجاری موفق
Woodwork: A Step-by-Step Photographic Guide to Successful Woodworking
در عصر ماشین لذت خاصی در کار با چوب است.
این کتاب با دستورالعمل های ساده و قابل اجرا برای تسلط بر مهارت های اصلی کار با چوب و پروژه هایی که در پایان کتاب موجود است، چگونگی پیاده سازی این مهارت ها را در عمل نشان می دهد.
در فصل اول کتاب کار با چوب اطلاعات لازم در مورد تصمیم گیری آگاهانه برای انتخاب و تطبیق کیفیت چوب با پروژه در نظر گرفته شده و در ادامه معرفی تمامی ابزارهای ضروری برای کار روی چوب آورده شده است.

916 کلیک
www.booktolearn.com
نانو مواد در معماری، طراحی داخلی و طراحی
Nano Materials: in Architecture, Interior Architecture and Design
در این کتاب پس از پیش گفتار برنده جایزه نوبل، آقای Harold Kroto، مقدمه ای در خصوص زمینه های علمی، مخصوصاً زمینه هایی که طراحان و معماران نیاز دارند، ارائه شده و مباحث منتقدانه ای در خصوص مزایا و محدودیت های فناوری نانو، صورت گرفته است. علاوه بر این، 16 ویژگی و کاربرد نانو مواد که برای طراحی و ساخت مناسب هستند، به صورت جامع و کاملی ارائه شده و در قالب مثال های متعدد طرح های بین المللی نشان داده شده است.
این کتاب برای معماران، طراحان مناظر طبیعی نما، طراحان داخلی، طراحان محصول، مشاوران مواد و مهندسان عمران و ساخت بسیار مفید است.

628 کلیک
www.4shared.com
کتاب بزرگ کار با چوب در تعطیلات آخر هفته؛ 150 پروژه آسان
The Big Book of Weekend Woodworking: 150 Easy Projects
این کتاب حاوی 150 پروژه ی کلاسیک و ویژگی های بخش آشنایی با کار است که از طریق مراحل مختلف خواننده را همراهی می کند.
این کتاب تمام موارد از جمله انتخاب چوب مناسب، کار با الگوها، چسباندن و تکمیل کار را در بر دارد.
تازه کارها بدون دردسر می توانند یک آینه ساده، قفسه، ساعت و جعبه طلا و جواهر بسازند و کسانی که مهارت های کمی پیشرفته تر دارند می توانند کمد، قفسه جای پتو و یا میز بسازند.

1021 کلیک
www.booktolearn.com
آموزش کار با چوب
Woodworking: The Complete Step-by-step Guide To Skills, Techniques, 41 Projects
آموزش کار با چوب؛ از شناخت چوب گرفته تا پرداخت چوب و تجهیزات و وسائل مرتبط با نجاری و هنر استفاده از چوب.
آموزش ها شامل اصطلاحات مربوط به چوب، نجاری و درودگری، خراطی، پرداخت چوب، منبت کاری، ساخت کابینت و کمد و قفسه، ساخت مبلمان و تزئینات چوبی، نحوه ی کار با ابزارها و تجهیزات، ترمیم چوب، ماشین های نجاری، تکنیک های اره کاری، صاف کاری سطوح چوب، ساخت وسایل کلاسیک، ساخت درهای ساختمان، ساخت تابلوهای برجسته، ساخت جام های زیبا و اجسام هنری از چوب می باشد.

983 کلیک
www.booktolearn.com

 

صفحه اصلی | کانال تلگرام نیودیزاین | فیس بوک نیودیزاین | تماس با ما